10 nemokamų geriausių 2019 metų Android programėlių. Išnaudokite visas savo telefono galimybes.

Programėlės

Programėlių skaičius Google Play parduotuvėje auga kiekvieną dieną. Šiuo metu siekia net 2,7 milijono. Tuo tarpu, yra keletas programėlių, atliekančių tas pačias funkcijas. Taigi, užuot bandę juos visus, sutaupėme šiek tiek Jūsų laiko, sudarydami šį, visų laikų, geriausių nemokamų ir mokamų Android programėlių sąrašą. 

Štai keletas būtiniausių Android programėlių, kurias turėtumėte naudoti savo įrenginyje 2019 metais.

  • Swiftkey.

SwiftKey klaviatūra pasitiki daugiau nei 250 milijonų naudotojų visame pasaulyje. Programėlė  naudoja dirbtinį intelektą, leidžiantį išmokti ir patenkinamai nuspėti, ką naudotojas ketina įvesti. Swiftkey programėlės funkcija – tai automatinis taisymas ir rašymas. Ji sukurta tam, kad būtų galima greičiau įvesti norimus žodžius ar simbolius. Be to, yra integruota GIF paieškos sistema, platus įvairių temų spektras ir puiki klaviatūra dvikalbiams žmonėms. Apskritai, Swiftkey gali pagerinti Jūsų spausdinimo patirtį ir tapti mėgstama ir būtina Android įrenginio programėle. 

  • Alarmy (Sleep If U Can).

Jei turite įprotį ignoruoti rytinio žadintuvo garsą, tai ši Android siūloma programėlė yra būtina Jūsų įrenginiui. Tai unikalus būdas susidoroti su rytine tinginyste, nes, norint išjungti žadintuvo erzinančią melodiją, turėsite įveikti galvosūkius ir kitus iššūkius. Jų sunkumų lygį galima nustatyti pagal savo pageidavimus. Programėlėje taip pat yra ir fotografavimo režimas: išjungti žadintuvą bus galima tik spustelėjus registruotos vietos momentinį vaizdą. Žadintuvo programėlė vadinama „labiausiai erzinančia“, bet turėtų būti Jūsų šaunių Android programėlių rinkinio dalis. Nauda akivaizdi. 

  • Įpročių stebėjimo programėlė (Habit Tracker).

Įpročių stebėjimo programėlė kartu su geriausia Alarmy programėle gali būti puikus derinys, norint pradėti siekti seniai suplanuotą tikslą. Habit Tracker – tai universali Android tikslų stebėjimo programėlė, kurios pagalba galima nustatyti savo individualius tikslus kiekvienai dienai. Pavyzdžiui: „bus gera diena, kai du kartus per dieną valgysiu obuolius“. Be to, šioje puikioje 2019 metų programėlėje yra galimybė vesti išsamią ataskaitą diagramų pavidalu ir netgi rašyti sau motyvacines citatas, kai jausitės pavargę ar nusivylę. Programėlės dėka galėsite dalyvauti forumuose, taip  bendraudami su žmonėmis, siekiančius panašius tikslus. Patikėkite, tai geriausia Google programėlė, kurią turėtumėte atsisiųsti ir naudoti įvairiems tikslams pasiekti. 

  • Walli.

Walli – tai ne tik ekrano fonui skirta programėlė, tai visa kūrybinė erdvė menininkams ir dizaineriams iš viso pasaulio. Paveikslėliai kiekvieną dieną yra kuruojami Walli komandomis. Be to, nedaugelis atrinktų menininkų net gauna nedidelę pajamų dalį iš programėlės apyvartos. Kaip ir galima buvo tikėtis, ja lengva naudotis, visi paveikslėliai yra tinkamai išdėstyti kiekvienoje kategorijoje. Ir tai neabejotinai yra geriausia Android programėlė, skirta fono paveikslėliams kurti. 

  • Evernote.

Evernote yra įvairių platformų įrankis, skirtas 2019 metams. Programėlės pagalba galima įrašyti įvairius formatus, įskaitant tekstą, nuotraukas, garso, vaizdo įrašą, miniatiūras ir dar daug daugiau. Tai yra viena iš naudingų priemonių, skirtų, norint lengvai tvarkyti ir organizuoti šiandieninį judrų gyvenimą. Programėlė sinchronizuoja visus Jūsų įrenginius, taip palengvindama jų darbo eigą. Tai gi, dėka estetiškai patrauklios sąsajos ir pernelyg didelio funkcijų skaičiaus Evernote tapo labai unikalia ir produktyvia programėle. 

  • Google naujienos (Google News).

Yra žinoma, kad Google News programėlė teikia aktualias naujienas naujienų sklaidos kanale naudodama A.I. Programėlėje yra skirtukas „specialiai Jums“, kuriame pateikiamos suasmenintos naujienos, o skiltyje „visa aprėptis“ rodomos tos pačios naujienos, kurias praneša skirtingi leidėjai, pabrėždami visus požiūrio taškus. Taip pat galima užsiprenumeruoti įvairius naujienų šaltinius ir žurnalus. Geriausia Google News programėlės dalis tai, kad joje yra išsami naujienų šaltinių duomenų bazė. Tai reiškia, kad programėlė gali atrasti dar mažai žinomi leidėjai. 

  • ES File Explorer.

ES File Explorer yra viena iš populiariausių programėlių, skirtų valdyti Android failus visomis būtinomis funkcijomis. Siūloma kartu su Space Analyzer, todėl galima atlaisvinti vietą savo įrenginyje. Bendras naudojimas ir dalijimas multimedija su kitais ES File Explorer naudotojais per WiFi tikrai yra labai paprastas. ES File Manager taip pat yra siūlomas kartu su App Manager, kur galima ištrinti / rezervuoti norimas programas. Galima net pašalinti sistemos programėles su „root“ teisėmis. Root Explorer funkcija atveria daug galimybių šakninėms įrenginių funkcijos. 

  • Vieningas nuotolinio valdymo pultas (Unified Remote).

Unified Remote yra viena iš programėlių, skirtų valdyti kompiuterį iš įrenginio su Android operacine sistema. Nuotoliniam kompiuterio valdymui naudoja Bluetooth arba Wi-fi, ir yra iš anksto įkeltas su daugiau nei 90 populiarių programėlių palaikymu. Palaiko „Windows“, „Linux“ ir „Mac“, reikalauja įdiegti serverio programą. Naudojant Unified Remote programėlę, galima nuotoliniu būdu „pažadinti kompiuterį iš miego“, funkcijos Wake on LAN pagalba. Šioje programėlėje yra visos būtinos 2019 metų geriausių programėlių funkcijos, tokios kaip ekrano veidrodis, klaviatūra ir pelė, daugialypės terpės grotuvo valdikliai ir kt.

  • Feedly.

Feedly yra viena geriausių Android programėlių. Tvarkingai sukaupia visą informaciją ir naujienas vienoje vietoje. Internetiniai žurnalai, tinklaraščiai, Youtube kanalai ir daugiau nei 40 milijonų informacijos santraukų… Viską galima rasti šioje nemokamoje RSS skaitymo programėlėje. Daugelis specialistų ją naudoja, kad išliktų rinkos priekyje, nes jos pagalba analizuoja konkurentus ir esamas tendencijas. Feedly programėlė maitinama RSS. Siūlo integracijas su „Facebook“, „Twitter“, „Evernote Pinterest“, „LinkedIn“ ir kt., taigi lengvai galima dalintis istorijomis su kitais tinklais ir komandos draugais.

  • Smalsumas (Curiosity).

Tai viena iš geriausių naujų Android programėlių, suteikiančių žinių apie pasaulį „po ranka“. Programėlėje yra nuostabi sąsaja su aukštos kokybės turinio užpildytais straipsniais, taip pat yra internetinių transliacijų pasiūla (klausytis galima vienu metu). Jei tingite skaityti naujus straipsnius, programėlėje taip pat galima nustatyti pranešimų priminimą. Skirtuke „Atrasti“ galima užsisakyti šimtus skirtingų temų, tokių kaip psichologija, istorija, kelionės ir t. t.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of