10 patarimų, kaip apsaugoti telefoną nuo perkaitimo

Apžvalgos

Aktyviai leisti laiką lauke mėgsta tikriausiai kiekvienas, kaip ir filmuoti, fotografuoti savo linksmybes ar klausytis muzikos. Išmanusis telefonas puikiai tam tinka. Tik reikia prisiminti: kuo aktyviau naudosite savo išmanųjį, tuo labiau jis gali įkaisti. Taip pat svarbu žinoti, kad telefoną reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio. Mes Jums parodysime, kodėl.

Kodėl Jūsų telefonas įkaista?

  Vidinė telefono temperatūra priklauso nuo aplinkos temperatūros. Jei Jūsų telefonas stipriai įkaista, gali kilti tam tikrų problemų: akumuliatoriaus išsikrovimas, priverstinis išsijungimas ar net gedimas. Yra didelė tikimybė, kad telefonas bus netinkamas naudojimui. 

  Yra daugybė priežasčių, dėl kurių telefonas gali perkaisti, nesusijusių su lauke esančia temperatūra.  Kai kurios priklauso nuo telefono akumuliatoriaus. Gal būt naudojate daugybę programėlių, veikiančių fono režime? Prisiminkite, kad daugelis programėlių sunaudoja labai daug akumuliatoriaus energijos, ir, dėl to, telefonas gali įkaisti. 

  Kita priežastis: kaip dažnai naudojatės savo telefonu. Jei tai darote nuolat, skambinate, siunčiate žinutes, naršote internete, telefonas taip pat greitai įkaista. O gal mėgstate palikti telefoną, prijungtą prie įkroviklio net tada, kai akumuliatorius yra įkrautas 100%? Tai taip pat gali būti problema, sukelianti Jūsų prietaiso perkaitimą.

5 patarimai, kaip apsaugoti telefoną nuo perkaitimo:

  1. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Paprasčiausias būdas išvengti perkaitimo yra tiesiog saugoti telefoną nuo tiesioginių saulės spindulių. Svarbu prisiminti, kad kuo ilgiau telefonas bus saulėje, tuo greičiau įkais. O tai gali turėti nemalonių pasekmių. 
  2. Išjunkite programėles, kurios nenaudojamos. Dėl įjungtų, bet nenaudojamų programėlių, telefonas veikia lėčiau ir įkaista greičiau bei sunaudoja daugiau akumuliatoriaus energijos. 
  3. Venkite ekrano ryškumo didinimo, nes tai taip pat reikalauja daugiau akumuliatoriaus energijos ir telefonas įkaista greičiau. 
  4. Perjunkite telefoną į lėktuvo režimą. Lėktuvo režimas leidžia Jums ir toliau naudotis pagrindinėmis telefono funkcijomis, tačiau yra išjungiami kiti neesminiai elementai, kurie gali neigiamai veikti akumuliatorių. 
  5. Jei Jūsų telefonas įkaito, išimkite jį iš dėklo. Taip jis galės greičiau atvėsti. 

Kaip atvėsinti įkaitusį telefoną. 

Patarimai, kaip atvėsinti jau įkaitusį telefoną.

  1. Atnaujinkite savo programėles. Daugybėje programų atnaujinimų jau yra įtrauktas klaidų taisymas, kuris gali pagerinti telefono našumą ir sunaudos mažiau Jūsų įrenginio energijos. 
  2. Atskirkite savo telefoną nuo kitų įrenginių. Telefono, planšetinio kompiuterio ir kompiuterio laikymas vienoje rankinėje didina jų perkaitimo tikimybę. 
  3. Pašalinkite nereikalingas programėles. Jei Jūsų telefonas ir toliau perkaista, pagalvokite apie nereikalingų elementų, tokių kaip skambučių melodijos, žaidimai, fonai ar programos, kurių niekada nenaudojate, skaičių, didinančių telefono darbo krūvį. 
  4. Pūskite į savo telefoną arba padėkite jį prie ventiliatoriaus. Tai gali skambėti kvailai, tačiau tai gali padėti atvėsinti telefoną. Kaip ventiliatorius atvėsina Jūsų kūną, vėjas gali padėti atvėsinti įrenginį, kai jis yra per karštas. 
  5. Venkite staigių temperatūros pokyčių. Jums gali kilti pagunda porai minučių įdėti įkaitusį įrenginį į šaldytuvą ar šaldiklį, tačiau mes to tikrai nerekomenduojame. Telefono veikimas, esant ekstremalioms temperatūroms, lemia didelę komponentų apkrovą, taip pat drėgmės kaupimosi riziką. Tai gali greitai sugadinti prietaisą. 
Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of