15 naudingiausių programėlių Jūsų telefone

Programėlės

Pasaulyje yra daugybė programinės įrangos kūrėjų, siekiančių, kad jų programos būtų ne tik pripažintos, bet ir įtrauktos į daugelio naudotojų mėgstamiausių sąrašą. Kai kurios programėlės yra skirtos pramogoms ir žaidimams, o kai kurios gali būti labai naudingos mūsų kasdienybėje. Štai naudingiausios programėlės, kurios sukurtos palengvinti mūsų gyvenimą.

Sleep Cycle (Miego ciklas)

Miegas yra viena iš svarbiausių žmogaus fiziologinių funkcijų. Jei miegate mažiau nei reikia Jūsų organizmui, prastai jausitės, būsite pavargę, prastai atliksite kasdienes pareigas, o jei miegosite per daug, praleisite svarbius savo gyvenimo įvykius. Miego ciklo programėlė padeda kūnui optimaliai pailsėti, stebint miego įpročius, ir pažadinti Jus, kai jaučia, kad tam jau yra geriausias laikas. Programėlė nemokama, vėliau yra galimybė pereiti prie „premium“ varianto už papildomą mokestį.

IFTTT

Tai reiškia: „Jei tai, tai tai“. Iš tikrųjų IFTTT programėlė siekia panaikinti monotonišką rutiną. Pavyzdžiui, jei skelbiate nuotrauką „Instagram“, ji automatiškai atsiranda ir „Twitter“. Tokiu būdu Jums nereikės daug laiko skirti panašioms funkcijoms atlikti. 

Mint

Ši programėlė yra tarsi Jūsų telefono buhalteris. Ar kada nors esate susimąstę, kaip skiriate savo  pinigus? Naudodami Mint programėlę galėsite sekti visas savo išlaidas ir pajamas kiekvieną mėnesį. Programėlė veikia susiejant visas Jūsų sąskaitas. Viskas, ką Jums reikės padaryti, tai įvesti informaciją apie savo banko sąskaitas, o likusią dalį atliks pati programėlė, kurioje bus įrašytos Jūsų pajamos, pinigų pervedimai, kitos operacijos ir visos išlaidos. Programėlė yra nemokama. 

Todoist

Ką šiandien norėjote atlikti? Naudodamiesi Todoist, Jums nereikės nerimauti, kad ką nors galėsite pamiršti. Visi planai bus nuosekliai užrašyti. Galėsite kurti bet kokius sąrašus: pirkinių, gaminių, norų, darbų, suplanuoti užduotys visai dienai, savaitei ir panašiai. Kai artės laikas suplanuotai veiklai atlikti, programėlė apie tai Jums primins. Todoist programėlė primins Jums apmokėti sąskaitas, išgerti vaistus, atlikti svarbius skambučius ir taip toliau. 

Coach.me

Coach.me yra programėlė, skirta grupėms. Leidžia naudotojams bendrauti tarpusavyje ir motyvuoti vienas kitą, laikantys naujų įpročių ir procedūrų. Ši programėlė suteikia galimybę kiekvienam turėti daug atsakingų bendraminčių, formuojant naujus įpročius. Programėlė yra nemokama. Ją galima rasti ir Android, ir Apple Store operacinėse sistemose.  

Calm (Ramybė)

Paprasčiau tariant, Calm yra programėlė, skirta meditacijai ir miego funkcijos gerinimui, siekiant sumažinti nerimą ir padidinti sąmoningumą, ugdyti dėkingumą. Programėlė yra labai gerai apgalvota. Vaizdai ir garsai yra labai aukštos kokybės. Programėlė nemokama, vėliau yra galimybė pereiti prie „premium“ varianto už papildomą mokestį.

Kayak

Dauguma iš mėgstančių keliauti naudotojų, jau žino, kokia tai puiki programėlė. Vieno paspaudimo pagalba galėsite naršyti po šimtus svetainių vienu metu. Tai puiki galimybė rasti sau puikų pasiūlymą už tinkamą kainą, pavyzdžiui, tarp mobiliųjų ar privačių pasiūlymų, gauti įspėjimus ar kitą reikiamą  informaciją. 

Waze

Waze yra tikrai laiką taupanti programėlė, kuri padeda išvengti eismo įvykių, rasti alternatyvius maršrutus, gauti laiko eismo ir informaciją apie kelius, o svarbiausia – prisijungia prie jūsų Spotify programos, todėl Jums nereikės išeiti iš programėlės, norint, pavyzdžiui, perjungti dainas!

Duolingo

Duolingo – tai viena iš pagrindinių kalbų mokymosi programėlių. Skirta padėti nemokamai ir įdomiai išmokti bet kurią norimą kalbą. Programėlė nemokama! 

MyFitnessPal

MyFitnessPal programėlė skirta stebėti Jūsų sveikatos ir kūno būklę. Jos pagalba galima sekti kalorijas, pažangą, pratimus ir, svarbiausia, programėlė siūlo Jums 3,2 milijono skirtingų rūšių maisto produktų duomenų bazę, duomenys iš kurios galėsite įtraukti į savo dienos kalorijų normą. Programėlę galima naudotis ir atsisiųsti nemokamai.

Lumosity

Ši programėlė padės Jums lavinti atmintį ir loginį mąstymą! Taip, Lumosity yra patyrusių specialistų sukurta programėlė, kurios misija yra padėti Jums tapti protingesniais. Programėlė siūlo daug įvairių paruoštų užduočių, kurios skirtos padėti pagerinti Jūsų atmintį, dėmesį ir logiką. Programėlę galima atsisiųsti nemokamai.

Focus booster (Fokusavimo stiprintuvas)

Ar Jums sunku sutelkti dėmesį į tam tikrą užduotį? Focus Booster padės Jums sekti, ką ir kada turite daryti. Programėlė tai daro nustatydama fokusavimo laiką, taip pat poilsio pertraukėles.

Way of Life (Gyvenimo būdas)

Kiekvienas iš mūsų turi nors vieną blogą įprotį, kurio bando atsikratyti. Programėlė leidžia išvardyti erzinančius įpročius, tada nubrėžti trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus geresniam gyvenimui pasiekti. Programėlės komplektacijoje yra diagramos, rezultatų suvestinės ir momentiniai atsiliepimai, kurie padės Jums viso proceso metu. Programėlė nemokama, bet yra prieinama tik su IOS operacine sistema. 

Daily Yoga

Sporto treniruotės – yra svajonė, kurios siekia daugelis žmonių, deja, ne kiekvienas žmogus turi laiko ar galimybių sporto klubui, dėka savo užimtumo. Daily Yoga programėlė tiesiog atlieka tai, ką ir rodo pavadinimas: supaprastina jogą. Programėlė padės Jums per kelias minutes atlikti paprastus, bet naudingus jogos pratimus. Tai gi, Jums nereikės praleisti poros valandų sporto salėje, užteks skirti maždaug dešimt minučių tam, kad atlikti keletą jogos pozų pagal programėlės instrukciją. Programėlę nemokamai galima įsigyti Apple Store parduotuvėje. 

Stress Tracker (Streso stebėjimo programėlė)

Kaip norėtumėte sužinoti, kas Jums sukelia stresą ir kaip to išvengti? Pasirinkimas: galite kreiptis į gydytoją arba tiesiog atsisiųsti streso stebėjimo programėlę, kuri leis Jums stebėti dienos metu patiriamą stresą. Jums reikės tik pildyti sąrašą bet kuriuo metu, kai jaučiatės nepatogiai ar patiriate stresą. Galite nurodyti, kas, Jūsų manymu, gali tapti Jūsų streso šaltiniu, simptomais, kuriuos patyrėte, ir kokios nuotaikos esate. Programėlę galima įsigyti tik Apple Store parduotuvėje.

Gyvenimas interneto eroje gali būti jaudinantis, ar net varginantis, tačiau šios programėlės turėtų padėti Jums vienaip ar kitaip tai priimti ir įveikti. Pažvelkite į kai kuriuos iš jų ir pagalvokite, kaip galėtų atrodyti Jūsų gyvenimas – pradedant kasdienybe, tokia kaip miegas, ir baigiant mokslu. Iš tikrųjų, tai yra era, kurią reikia matyti ir džiaugtis.  

 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of