5 priežastys kodėl norėtumėte pasirinkti Galaxy Note 9 arba naująjį Galaxy S10+

Apžvalgos

„Samsung Galaxy S10 +“ – tai naujas blizgus „Samsung“ linijos brangakmenis, pasižymintys aukščiausio lygio aparatūra, minimaliu rėmeliu, plonumu ir lengvumu. Jį malonu laikyti rankoje ir  paprasta jo naudotis. Modelis palaiko pažangiausias technologijas ir pasižymi gana ilgu akumuliatoriaus veikimo laiku.

Šalia jo, „Galaxy Note 9“ gali atrodyti šiek tiek šiurkštesnis, arba nepakankamai išsivystęs. Bet išvaizda gali būti apgaulinga. „Galaxy Note 9“ užtarnavo naudotojų dėmesį savo galingo procesoriaus ir įspūdingos RAM atminties kiekio dėka.

Palyginus su praeitais metais, techninė įranga pasiekė tam tikrų aukštumų , bet jokių didelių šuolių nebuvo. Kalbama apie telefono funkcijas! Įdomu ir tai, kad „Galaxy Note 9“ turi keletą funkcijų, dėl kurių  yra geresnis ir pranašesnis naudotojų pasirinkimas nei „Galaxy S10 +“. Pakalbame apie tai…

Pieštukas ekranui: S Pen 

S Pen

Žinoma, galingas pieštukas ekranui – S Pen. Tai „Smsung“ pasiūlymas, kuris gali būti naudojamas kaip nuotolinio valdymo pultas (veikia dėka „Bluetooth“),  skirtas „Note 9“. Jis neturi analogų tikslumo, slėgio lygio ir formos atžvilgiu. Pieštukas skirtas tikrai ne visiems. Tačiau tiems, kurie mėgsta naudotis pieštuko ekranui funkcija, nėra geresnio telefono, nei  „Galaxy Note“. (Na, yra „Huawei Mate 20 X“ su „M-Pen“, bet…).

Nėra „rėmelio“

Rėmelio atsisakymas privedė prie tam tikrų keistumų. „Note 9“  vis dar išlaiko savo tikrovę ir ekrano stačiakampio formą. Jei esate denjeras, „Note 9“ turėtų lengvai įveikti „Galaxy S10 +“ Jūsų akyse. Jis netgi gali nugalėti „Note 10“, kuris, skraido gandai, turi specialią vietą „selfie“ kamerai.

Vaizdo kameros portreto nuotraukoms

Nuo to laiko, kai „Samsung“ fotoaparato programoje pirmą kartą pristatė skaitmeniniu būdu pagamintą „bokeh“ režimą, „Samsung“ atsisakė jį vadinti „Portretų režimu“. Jį vadina  „Live Focus“. „Galaxy S10“ serijoje, akivaizdu, kad šis režimas yra skirtas ne tik portretams kurti.

Kodėl? „Live Focus“ režimu „Galaxy S10“ ir „Galaxy S10 +“ negalima naudoti teleobjektyvų.

Tai reiškia, kad vis dar įmanoma fotografuoti portretus, tačiau Jums reikės dirbti su plataus kampo objektyvu ir kovoti su jo noru iškreipti veidus ir paslėpti ausis už skruostikaulio. „Galaxy Note 9“ vis dar „daro viską teisingai“ – „Live Focus“ naudoja 2x teleobjektyvą ir iš tikrųjų egzistuoja „portreto režimas“. Tiesiog pažiūrėkite į skirtingų formų ir kompozicijos skirtumus dviejuose aukščiau pateiktuose pavyzdžiuose. Telefono fotoaparatas tikrai turi galimybę „atskirti“ objektą ir pristatyti savo ypatybes natūraliau, o plataus kampo formos objektyvas sugeba užfiksuoti daug daugiau fono, nei norėtumėte, o tai šiek tiek iškreipia modelio veidą ir kūną .

Pranešimo LED

Galbūt jau girdėjote – „Galaxy S10“ serija neturi priekinio skydelio LED indikatoriaus. Tai gali nuliūdinti kai kuriuos naudotojus. Taip, galima teigti, kad vaizdas „Visada rodomas“, daro LED nereikalingu, bet ne visai. Jei esate tarp tų naudotojų, kurie vis dar nori žinoti, kokius pranešimus jie praleido, dėka šviesaus LED indikatoriaus su spalvotais kodais, kuris neleidžia išsikrauti pusei baterijos per dieną, ši žinia Jums. „Note 9“ vis dar siūlo Jums tokį pranešimo rodiklį!

Samsung Led

Greitesnis pirštų atspaudų skaitytuvas

Ultragarsinis pirštų atspaudų skaitytuvas, pagal „Galaxy S10 +“ ekraną, yra tikras technologijų stebuklas. Ir tai yra absoliutus faktas. Bet tai vis dar yra 1-os kartos technologija, kuri neveikia … optimaliai. Tai vangi, kartais ne labai tiksli, gali būti net paini funkcija.

„Galaxy Note 9“ pirštų atspaudų skaitytuvas yra pakankamai greitas ir labai tikslus.

Bonusas: „Note 9“  modelyje yra biometrinis rainelės, skaitytuvo užraktas, kurio atsisakė „Galaxy S10“. Tiesą sakant, mes to nepasiilgsime, tačiau kai kurie gerbėjai taip, liūdės.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of