8 Stilingi jūsų Galaxy S6 priedai

Aksesuarai

Kai kalbama apie būdus, kokius pridėti dar priedus prie „Samsung Galaxy S6“,  tikrai yra daug daug galimybių. „Samsung Galaxy S6“, o visomis prasmėmis – tai architektūrinis stebuklas: satiny metalas, brangus stiklas ir šiuolaikinis dizainas.

Kai jis pirmą kartą pamatė tai, Sasha Segan iš PCMag pasakė, kad S6 yra tai „kas galėjo būti  Galaxy S5“. Šis stiklas yra „Gorilla Glass 4“, tvirčiausias „Corning“ stiklas, o metalas kruopščiai išvalytas ir malonus liesti. S6 gali būti baltos, juodos, aukso ir, jei perkate tarptautiniu mastu, mėlynos ar žalios spalvos. Jis susiaurintas iš šonų, tai leidžia lengvai jį valdyti viena ranka, kad kitoje būtų kavos puodelis. Pats telefonas yra greitas, veikiantis 64 bitų „Octa-core“ procesoriaus dėka.

Kokius aksesuarus galima pasirinkti tokiam moderniam telefonui? Turime keletą pasiūlymų, neatsižvelgiant į tai, ar prijungiate jį prie sumanaus laikrodžio, ieškote elegantiško įkroviklio, norite, įamžinti vakarėlį, naudojate kasdieniame gyvenime, ar tiesiog bandote jį išlaikyti taip pat gerai, kaip išpakavimo dieną.

Tai, kad neseniai atradote „Galaxy S6“, nereiškia, kad Jūs esate neišskiriami. Tais atvejais, kai Jūsų telefonas yra nepasiekiamas, yra „Samsung Gear S.“ Tiesiai nuo riešo galite skambinti ir priimti skambučius, gauti žinutes, navigacijos nuorodas, tikrinti orą, susipažinti su grojaraščiais ir stebėti savo sporto veiklą.

  • Cord Cutting

Atlaisvinkite save nuo laidų tironijos. Įdėkite „S6“ ant „Samsung“ belaidės įkrovimo plokštės, ir greito įkrovimo režimu Jūsų telefonas bus pakrautas vos per 10 minučių ir veiks net keturias valandas. Laisvai galite palikti telefoną ir pamiršti, įkroviklis pats duos Jums žinoti, kada įkrovimas yra baigtas. Diskas, turintis baltą perlą ir juodą safyrą, yra nepastebimas ir tikrai nepažeis Jūsų dekoro.

  • Pagalvokite apie Selfie.

„Selfie“ lazdos jau seniai nėra naujiena, ir foto mėgėjus su jais galima vis dažniau sutikti gatvėse. Taigi mes negalėjome jų neįtraukti į šį sąrašą. „Amazon“ „URPower oneBest“ yra lengva valdyti „Bluetooth“ pagalba, yra su veidrodžiu, pritvirtintu prie galinio skydelio, todėl galite naudoti galinę (didesnės skiriamosios gebos) kamerą „S6“ ir pasinaudoti galimybe naudoti blykstę.

  • Įkraukite, prašau.

Tikėtina, kad Jūsų S6 bus plačiai naudojamas visą dieną, ir galbūt būsite toli nuo maitinimo šaltinio. Nieko baisaus, „Mophie Power Reserve“ gali įkrauti telefoną iki 60 proc.

.Dalintis.

 

  • Cable Knit.

Gyvenimas turėtų būti spalvingas. Spalvingi turi būti ir įkrovimo laidai. Išmeskite savo paprastą laidą, pateiktą komplekte kartu su telefonu, ir naudokite ryškios spalvos ir pynimo mikro USB įkroviklį. Šis 10 mikro USB įkrovimo laidų rinkinys kainuoja apie $ 20,00 iš „Amazon“ iš „Eversame“, ir kiekvienas jų yra skirtingas.

  • Say It Loud.

Geras garsas yra „Samsung“ lygio „BoxBest“ kaina „Amazon“. Garso kolonėlė pagerina Jūsų skambučių garsą, papildo Jūsų transliacijos garsą ir padidina Jūsų muzikos grojimo kokybę. Susijungia su telefonu per NFC arba „Bluetooth“ ir siūloma baltos arba juodos spalvos.

 

  • Sparkling Screen.

Dėmes ekrane tikrai pasitaiko. Negalima jiems užkirsti kelio, tačiau yra paprastas būdas jų atsikratyti. „Amazon“ „Dustin Screen Cleaner“ tai siūlo už geriausią kainą. Turi dvi puses: vieną – kovoti su nešvarumais, o kita – su dulkėmis. „Dustin“ yra trijų variantų (vienas su raktų pakabuku, vienas be jo ir vienas tabletės dydžio).

.Dalintis.

  • Armed and Fabulous.

Jei Jūsų S6 yra Jūsų sporto užsiemimų kompanionas, Jums reikės „OeagoBest Price“ specialaus dėklo sportui iš „Amazon“. S6 slysta tiesiai į specialų dėklą, reguliuojamo velcro juosta, yra patogus skyrelis raktams nuo namų laikyti. Dėklas siūlomas spalvomis: (juoda, mėlyna, violetinė, balta ir rožinė).

Galite pasidalinti mūsų strapsniu!
Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of

Pasidalink!