9 Priedai. Jūsų „iPhone 7“ poreikiai

Aksesuarai

Jei Jums reikia papildomų įrangos atnaujinimų kasmet, tai „iPhone“ atnaujinimai tikrai Jums patiks! „Apple“ išleido naują „iPhone 7“ ir „7 Plus“ už $ 769.99 „Verizon Wireless“. Jie gali nelabai skirtis nuo 6 versijos, tačiau jie turi ir keletą žymių naujienų. „7 Plus“ turi dvi kameras, skirtas ne visiškai teleobjektyvo efektui, ir abu telefonai tiesiog „nužudė“ 3,5 mm garso lizdą, kuris daugelį dešimtmečių tarnavo žmonijai. Vietoj to, „Apple“ siūlo, kad vartotojai prijungtų ausines ir kitus garso priedus per „Bluetooth“ arba „Lightning“. Nes tai yra „drąsus“ naujas sprendimas. Žinoma, „Apple“ ne tik nori, kad jos klientai įsigytų naujausią „iPhone“ modelį su visais klestinčiais „Jony Ive-aou-min-ee-um“ dizainais, bet nori, kad jie įsigytų ir visus naujus firminius priedus, kurie yra atnaujinami kiekvienam naujam „iPhone“ modeliui.

Nors kompanija nuo pat pradžių yra suteikusi pirmenybę tiekti prietaisus, kurie veikia ne dėžutėse, su visais reikalingais priedais, jūs negalėsite pasinaudoti savo naujuoju „iPhone“, jei negausite papildomų funkcijų (ir, žinoma, taip pat gausite telefono dėklą).

Čia pateikiame keletą puikių naujų priedų, kurių Jums reikės norint išnaudoti savo „iPhone 7“ galimybes.

  1. „AirPod“

Vienas iš pagrindinių šių metų pasiekimų – tai mažos belaidės ausinės AirPods už 144.90 $. Pasijungia prie Jūsų „iPhone“ per „Bluetooth“ ryšį ir, stebuklingai, gali veikti iki penkių valandų po vieno įkrovimo. Jie turi prijungtą mikrofoną (ilgą dongle dalį), kuris turi galimybę žinoti, kada vartotojas kalba, ir iš tikrųjų filtruoti visus foninius triukšmus. Kaip tai įmanoma? Per paslaptingą „Apple“ mikroschemą „W1“. „AirPod“ kainuos apie 159 $ ir bus prieinami spalio pabaigoje.

 

  1. „AirPod“ dirželiai.

Gerai, tarkim pirmiau minėti nauji „AirPod“ yra tikrai kieti, bet atrodo, kad staigūs judesiai gali išmušti juos iš Jūsų ausų, tiesa? Laimei, „Spigen“ sukūrė „AirPod“ dirželius ($ 9,99), kurie susijungia ir gali likti ant kaklo. Bet kad tik  „Apple“ pagalvotų apie tai, kad jie gali ne tik nukristi, bet ir pasimesti. Hmm…

 

Stotelė Apple Iphone Lightning Dock.

„Apple“ viskas vyksta su „Lightning“ jungtimi. Su „iPhone 7“, „Lightning“ yra vienintelis jungties prievadas. Tai tikrai geras dalykas, ypač jei Jums patinka minimalizmas. Vienas puikus priedas, kuris bus šiame drąsiame „Lightning-Heavy“ pasaulyje – tai yra autonominis laikiklis „Lightning“ , kaip oficialus nuo „Apple“ ($ 39).

Toks laikiklis leidžia vartotojams vienu metu įkrauti ir sinchronizuoti savo įrenginius, arba prijungti savo garso lizdą tiesiai į laikiklį. Puikus priedas pavyzdžiui prie lovos.

 

Ar jums patinka „Apple“ produktai? Aš tikrai turiu omenyje „Apple“ produktus?  Jei taip, tada galbūt esate „iPhone“ ir „Apple Watch“ savininkas. Laimei, mano „Apple“ mėgstantys  drauge, geri žmonės iš Belkin sukūrė dviejų pakopų įkrovimo laikiklį.

 

Kiekvienas naujas „iPhone“ turės komplekte savo ausinių adapterį su „Lightning-3,5 mm“ lizdu. Bet jei jums reikia papildomų priedų, Apple parduoda papildomas jungtis tik už $ 9.

 

  • Square Contactless + Chip Reader.

Ar parduodate daiktus? Tada „Square“ rekomenduoja „iPhone“ pardavėjams – naudotojams įsigytų „Square Contactless“ priedą ($ 49), kuris prisijungia prie jūsų telefono per „Bluetooth“ ryšį, gali priimti mokėjimus per NFC (įskaitant „Apple Pay“ ir „Android Pay“), taip pat visas korteles su lustų palaikymu.

 

  • Lightning Audio + Charge.

Ar yra problema, susijusi su „Apple“ negailestingu minimalizmu fetišu? Jei norėsite įkrauti savo telefoną, negalėsite daryti nieko kito, kam reikalingas laidinis ryšys. Vienas iš būdų tai apeiti, yra „Belkin“ „Lightning Audio + Charge RockStar“ ($ 39,99). Tai iš esmės tik skirstytuvas, kuris leis vartotojams prijungti ausines prie savo prietaiso, tuo pačiu metu jį įkraunant. Belkin“ svetainė sako, kad toks prietaisas bus „netrukus“, nors paleidimo data dar nėra paskelbta.

 

  • Bose QuietComfort 35. Prieš keletą mėnesių „Bose“ kompanija sukėlė tikrą triukšmą, paleisdama belaidžius triukšmą slopinančius ausines su „QuietComfort“ 35 doleriai (geriausia kaina) per „Amazon“. Tai ne pirmosios tokios ausinės rinkoje, bet tikrai pirmos, kurios atlieka savo funkciją teisingai.

 

  • Jabra Move Wireless.

Jei pirmiau minėtas „Bose QuietComfort“  už 35 dolerius yra šiek tiek per didelės Jums, „Jabra“ „Move Wireless“ ausinės už $ 67,64 „Amazon“ gali tapti visiškai padoriu pasirinkimu.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of