Apple ausinės gali pasirodyti kartu su iPhone XI

Apžvalgos

Pernai viename iš savo pranešimų Apple analitikas Ming-Chi Kuo pranešė, kad dirbama kuriant aukščiausios klasės ausis dengiančias ausines. Tuomet, vasaros pradžioje, atskiru pranešimu buvo paskelbta, kad ausinės bus išleistos šiais metais. Dabar, pasak Bloomberg atstovo Mark Gurman, naujosios ausinės pasirodys 2019 m. antrajame pusmetyje.  Kaip pranešta anksčiau, ausinės bus skirtos Apple mikroschemoms ir jose bus įdiegta triukšmo slopinimo sistema, naudojant „Siri“.

Apple taip pat gali įtraukti kai kurias su sveikata susijusias funkcijas, nors šiuo metu šie duomenys nėra patvirtinti.  Apie dizainą žinoma nedaug, tačiau ankstesniuose pranešimuose buvo užsiminta, kad ausinės bus brangesnės nei šiuo metu rinkoje esančios „Beats“ ausinės. Tai reiškia, kad kaina sieks apie 400 eurų arba netgi daugiau. Jei Apple išleis šias ausines 2019 metais, jos gali pasirodyti kartu su iPhone XI serijos telefonais ir atnaujintais HomePod įrenginiais.

Cupertino gigantas taip pat pranešė, kad dirbama su naujos kartos AirPod ausinėmis, kurios, žinoma, bus valdomos „Siri“, atsparios vandeniui, bus patobulinta garso mikroschema ir, galimai, su įdiegtu širdies ritmo monitoriumi. Tačiau, pasak naujausių pranešimų, šis Apple priedas pasirodys pirmąjį šių metų pusmetį.

 

Apple mobilieji telefonai pigu.lt

Taip pat skaitykite