„Apple iPhone XI“ tiesiog nutekėjo prieš kelis mėnesius iki jo paskelbimo

Apžvalgos

Šiandien, praėjus beveik keturiems mėnesiams po to, kai pirmą kartą buvo pristatytas „Apple“ naujos kartos „iPhone“ dizainas, patarėjas Steve Hemmersoffer grįžo su nauju 360 laipsnių atkūrimo vaizdo įrašu, kuris patvirtina ankstesnius gandus ir demonstruoja „Apple“ ateities pavyzdinį dizainą.

„iPhone XI“ gali atrodyti kaip „iPhone XS“ ir „iPhone X“

iPhone XI

Pradedant nuo naujų dalių (arba, sakyčiau, senų?), Šie vaizdai rodo itin pažįstamą priekinio skydelio konstrukciją. Vėlgi, atrodo, kad naujos kartos „iPhone“ naudoja didelį OLED ekraną su tuo pačiu rėmeliu ir aukštesniu ženklinimu.

Per pastaruosius kelis mėnesius buvo gauta daug gandų ir pranešimų, kad kitoje „Apple“ pavyzdinėje versijoje atsiras šiek tiek mažesnis ženklinimas. Iš tiesų vienas iš tariamų bendrovės prototipų turėjo žymiai mažesnę alternatyvą. Tačiau „Apple“ pasirinktas dizainas reiškia, kad milžinas „Cupertino“ trečius metus iš eilės naudos beveik tą patį priekinio skydelio dizainą.

„Apple“ savo prekių išvaizdoje laiko savo prekių ženklo rėmelį. Bent jau tol, kol bus sukurtas  ekranas „nuo krašto iki krašto“. Esant tokiai padėčiai, „iPhone“ siluetas yra daugiau ar mažiau nesuprantamas, o „Apple“ tikriausiai vis tiek nori tai daryti. Galų gale, esant mažesniam pjūviui ar ekranui, gali kilti painiava su konkuruojančiais „Android“ telefonais, kurie tikriausiai nėra naudingi bendrovės strategijai, net jei ir atrodo šiek tiek pasenę.

Kalbant apie galimą „Apple“ grafiką, reikiamos ekrano technologijos bus parengtos labai greitai, iki kitų metų pabaigos. Tai reiškia, kad „Apple“ jaučiasi tvirtai įsitikinusi, kad jos pirmasis 5G „iPhone“ taip pat gali būti pirmas, be šios žymės. Tačiau nenuostabu, kad tai bus atidėta iki 2021 m.

Nėra paslėptų galinių kamerų

iPhone XI

Po „iPhone XI“ dizaino nutekėjimo sausio mėn. šiandien pristatytas išmanusis telefonas yra įrengtas labai keistai, viršutiniame kairiajame kampe įrengtas labai keistas, kvadrato formos kameros modulis, kuriame yra trys atskiri jutikliai. Kaip matyti iš „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“, tikimasi, kad „iPhone XI“ jutikliai stulpelio kairėje ir bus pagrindiniai: fotoaparatas ir teleobjektyvas. Tikimasi, kad abu jie išlaikys tas pačias 12 megapikselių rezoliucijas. Be to, šiuo metu „iPhone“ priartinimo funkcijose nesitikima jokių didelių patobulinimų.

Kita vertus, jutiklių dešinėje pusėje viskas atrodo šiek tiek įdomiau. Vykstant „Galaxy S10“, „LG V40 ThinQ“ ir „Huawei P30 Pro“, „Apple“ „iPhone XI“ ir „iPhone XI Max“ pėdomis yra numatytos itin plataus kampo kameros, turinčios 12 megapikselių rezoliucijas. Siekiant, kad viskas atrodytų šiek tiek sklandžiau – su tokiu dideliu fotoaparato moduliu pasiekti tai gana sunku – „Apple“ akivaizdžiai apima trečiąją kamerą su specialia juoda danga, kuri šiek tiek slepia tikrąjį objektyvą ir padeda susijungti su aplinkiniu korpuso stiklu. Dešinėje jutiklio stulpelio pusėje viršuje yra keturių branduolių LED blykstė, o apačioje – mikrofonas.

Kalbant apie fotoaparatą, verta pažymėti, kad visi 2019 m. „IPhone“ pranešė, jog atsisako esamos 7 megapikselių kameros, naudos labiau pažengusį 12 megapikselių jutiklį, kuris taip pat yra su specialia juoda danga.

Lightning sugrįžta… vėl…

Lightning

Be šių fizinių detalių, šiandienos „iPhone XI“ vaizdai taip pat rodo, kad „Lightning“ jungtis yra ant pavyzdinio, o ne USB-C prievado. Pastarasis buvo žinomas jau prieš keletą  mėnesių, kai buvo išbandytas, tačiau, matyt, „Apple“ vėl sugrįš prie „Lightning“. Apibendrinant, atkreipiame dėmesį, kad „iPhone XI“ nutildymo mygtukas gali šiek tiek pasikeisti.

Taip pat skaitykite