„Apple“ pailgina „iPhone“ akumuliatoriaus veikimo laiką iki 39 valandų

Aksesuarai

Nauja, oficiali „Smart Battery Case“ dabar siūloma vos už $ 129 ir yra skirta „iPhone XS“, „XS Max“ ir „iPhone XR“ savininkams. Priklausomai nuo „iPhone“, pokalbio laikas bus pratęstas iki 33–39 valandų.

Kiekviename naujame „iPhone“ „Apple“ pristato ir naują akumuliatorių, kuris yra pakankamai galingas, todėl leidžia įprastomis naudojimo sąlygomis telefonu naudotis visą dieną. Daugumai žmonių tai yra pakankamai gerai, tačiau tada Jums reikia prieigos prie įkroviklio kiekvieną naktį. Jei reikalingas ilgesnis akumuliatoriaus tarnavimo laikas, yra daug neoficialių parinkčių, tačiau dabar yra ir oficialus „Smart Battery“ pavyzdys. „MacRumors“ teigimu, „Apple“ neseniai išleido naują „iPhone XS“ akumuliatorių „Verizon Wireless“, „Verizon Wireless“ – 999,99 JAV dolerių – „Verizon Wireless“, „XS Max“ ir „iPhone XR“.

Korpusas Jums kainuos apie 129 JAV dolerių, nepriklausomai nuo modelio. Spalva siūloma pasirinkti: balta ar juoda. Korpuso viduje yra minkštas mikropluošto pamušalas, skirtas apsaugoti Jūsų telefoną, o silikoninė išorė yra apibūdinama kaip „šilkinė, minkšta liesti“. Akumuliatoriaus tarnavimo laikas priklauso nuo to, kokį Jūs naudojate „iPhone“. XS savininkai gauna iki 33 valandų pokalbio laiko, 25 valandų vaizdo atkūrimo ir 21 valandos interneto naudojimo. „iPhone XS Max“ savininkai galės mėgautis 37 valandų pokalbiu, 25 valandų vaizdo įrašu ir 20 valandų internetu, tačiau „iPhone XR“ savininkai gauna daugiausiai. Net 39 valandų pokalbio laiką, 27 valandas vaizdo ir 22 valandas interneto.

Kadangi tai yra oficialus atvejis, „Apple“ užtikrino, kad jis yra suderinamas su „Qi“ sertifikuotais įkrovikliais, taip pat greičiau apmokestinamas, jei naudojamas USB-PD suderinamas įkroviklis. Visi „Lightning“ priedai yra palaikomi, o protingo akumuliatoriaus būsena rodo ir automatiškai atpažįsta Jūsų „iPhone“ pakrovimo laiką ir galimybes. Visos trys „Smart Battery“ korpuso versijos yra užsakomos iš „Apple“ internetinės parduotuvės ir pristatomos per vieną darbo dieną. „Apple“ mažmeninės prekybos parduotuvės taip pat turėtų siūlyti akcijas.

Taip pat skaitykite