Atnaujintas 4.7 colių iPhone 8. Išleistas bus 2020 metais

Apžvalgos

Tikimasi, kad atnaujintas „iPhone 8“ sieks net 128GB vidinės atminties ir kainuos apie 649 JAV dolerių. Tai bus naujas biudžetinis variantas tiems, kurie ieško mažesnio „iPhone“ telefono.

Tikriausiai jau yra pasiektas „iPhone“ eros pikas, tačiau „Apple“ vis dar stengiasi ir toliau leisti ir pardavinėti savo išmaniuosius telefonus, todėl atrodo, kad kitais metais „Verizon Wireless“ gausime naują biudžetinį pasiūlymą – atnaujintą „iPhone 8“ už maždaug 699,99 JAV dolerių.

Kaip praneša „MacRumors“, iš Kinijos ateina žinia, kad „Apple“ ketina peržiūrėti „iPhone 8“ vidinius elementus tam, kad iš naujo galėtų išleisti juos kitais metais.

Tokiu būdu „Apple“ galės geriau konkuruoti vidutinio lygio išmaniųjų telefonų rinkoje, ypač Kinijoje, kur konkurencija yra didžiausia.

Tikimasi, kad naujame „iPhone 8“ bus A13 procesorius, 128 GB vidinė atmintis ir galinė kamera su vienu objektyvu. Naudotojams, kurie nepripažįsta didelių telefonų, bus malonu išgirsti, kad „iPhone 8“ bus išsaugotas 4,7 colio ekranas, o siūloma 649 JAV dolerių kaina 100 dolerių mažesnė už bazinį modelį „iPhone XR“ (749,99 JAV dolerių „Verizon Wireless“).

Atnaujindama „iPhone 8“, „Apple“ siekia aptarnauti platesnę auditoriją naudotojų su mažesniu biudžetu, taip užtikrindama jų palaikymą daugeliui metų į priekį. Oficialūs šio telefono priedai – tai raktas link didėjančio pelno, todėl, jei pasirodys, tikimasi, kad „AirPods“, belaidis pakrovėjas ir specialūs telefono dėklai, bus labai populiarūs. Yra tikimybė, kad pasirodys ir „Smart Battery“ akumuliatorių pakrovėjas.

Vis dar nežinoma, ar „Apple“ peržiūrės „iPhone 8“ dizainą, galbūt bus pašalintos priekinės plokštės aplink ekrano. Tokiu būdu pats telefonas galėtų tapti mažesnis, bet išliktų išsaugotas 4,7 colio ekranas.  

 

Taip pat skaitykite