Geriausi ploni Galaxy S10e ir S10 dėkliukai ir dangteliai

Aksesuarai

Naujajam Galaxy S10 ir S10+ telefonų Infinity-O ekranui reikia ir ypatingo dėkliuko, kuris subtiliai uždengtų itin ploną apatinį ir viršutinį korpusą. Galinėje pusėje esančios kameros struktūra taip pat reiškia, kad telefono priedų gamintojai turi atnaujinti savo produkcijos dizainą ir pritaikyti jį Galaxy S9, S9+ ar net Note 9. Šių telefonų dvigubo fotoaparato sąranka, tai pradinis Galaxy S10e etapas. Naujiesiems Samsung telefonų modeliams reikia plono, lengvo ir elegantiško dėkliuko.

Barely There dėkliukas Samsung Galaxy S10 ar S10+

Kas gali būti subtiliau už originalų Barely There linijos dėkliuką? Kol kas, kol „Peel“ neišleido dėklo, skirto S10 telefonui, plonesnio, formą atitinkančio dėkliuko, skirto S10e, S10 ir S10+, nėra. Todėl nusipirkę naująjį telefoną nepamirškite pasirūpinti švelniu, maloniu, itin plonu, vos 2 mm storio, tačiau patvariu Barely There dėklu. Jie tinka ir tuomet, kai naudojamas bevielis baterijos krovimas.

Samsung skaidrus telefono dėklas

Samsung, kartu su nauja S10 kolekcija išleido ir nemažai dėkliukų bei telefonų priedų. Kai kurie iš jų tikrai naudingi, sukurti apgalvotai, todėl vertėtų pagalvoti, kaip apsaugoti naująjį S10 telefoną.

Perkant visą stiklinį telefoną, kurio vertė siekia 756-1259 eurus, neverta slėpti įspūdingų įrenginio spalvų masyviame dėkle. Samsung išleido skaidrių dėkliukų liniją, skirtą Galaxy S10 ir S10+, juose yra papildomas apsauginis sluoksnis, tačiau plonas 0,8 mm peršviečiamas dėklas nepaslepia telefono spalvos. Galiausiai, skaidrūs dėkliukai yra pigiausia Samsung linija.  

Spigen AirSkin

Spigen, kaip telefonų priedų gamintojo, pristatyti jau nereikia. AirSkin yra ploniausi dėkliukai, sukurti tiems, kurie nenori savo telefono kišti į nedailų dėklą. Šis modelis dar bus paskelbtas S10 linijos telefonams, tačiau AirSkin, skirtas S9 ir S9+ telefonams tėra 0,36 mm storio ir yra pagamintas iš patobulinto polipropileno. AirSkin padengtas specialia danga, ant kurios ne taip ryškiai matosi pirštų antspaudai, taip pat dėkliuką patogiau suimti.

Olixar FlexiShield itin plonas Samsung Galaxy S10 dėkliukas

Ar norėtumėte 100% skaidraus, itin plono, patvaraus ir nelabai brangaus dėkliuko savo Galaxy S10 ar S10+? Olixar FlexiShield yra labai plonas, pagamintas iš ypatingo gelio, neslidaus paviršiaus, todėl telefoną lengva paimti bei laikyti – taip sumažinama tikimybė, kad netyčia išmesite telefoną. Olixar FlexiShield beveik nekeičia telefono išvaizdos, todėl galėsite džiaugtis savo naujuoju įrenginiu.  

Samsung telefonai pigu.lt

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of