Geriausios 2019 metų treniruočių (fitneso) programos

Programėlės

Visiems reikia šiek tiek pagalbos dėl savo sekančių metų sprendimų ir iššūkių, susietų su kūno svorių ir išvaizda. Jei norite atgauti formą, atkreipkite dėmesį į mūsų geriausias treniruočių programas, kuriais galite naudotis nuosekliai ir aiškiai (valgyti teisingai, numesti svorį ir pagerinti savo bendrą sveikatos būklę). Noras numesti svorį, atlikti nuoseklesnius pratimus, intensyviau sportuoti: kiekvienam reikia šiek tiek pagalbos. Sporto programėlės suteikia Jums pagalbą, primindami apie užsibrėžtus tikslus ir ragindami juos sekti. Jos taip pat suteikia Jums reikiamus įrankius: ar tai yra kalorijų skaičiuoklė, ar vaizdo pagrindu sukurta treniruotės sesija. Tinkamos fizinės formos palaikymas reikalauja kasdienių įpročių ir gyvenimo būdo pokyčių. Todėl keletas mažų veiksmingų judesių teisinga kryptimi iš mobiliojo telefono, gali padaryti viską.

Išbandėme daugybę treniruočių (fitneso) programų, kurios atitinka įvairius poreikius. Geriausiomis tapo 21. Kai kurios puikiai tinka žmonėms, jau gana atletiškiems, o kitos puikiai tinka pradedantiesiems. Kai kurios iš jų apima vieną dėmesio sritį, pvz., mitybą ar muziką treniruotėms, o kitos  apima viską. Kai kurios yra paprastos, o kitos daro viską, kad įsitikintumėte, jog turite visą informaciją, reikalingą norint ir toliau siekti savo sveikatos ir treniruočių tikslus. Daugelis gali dirbti su širdies ritmo monitoriais, matuokliais ir treniruokliais, kurie padės Jums surinkti daugiau duomenų apie treniruotes. Visos programėlės yra savaip svarbios. Apie tai galite skaityti toliau pateiktuose aprašymuose.

Visos programėlės skirstomos į kelias kategorijas, įskaitant trumpas treniruotes, treniruotes pagal poreikį, mitybą, veiklos stebėjimą ir treniruotės muziką.

 

Geriausios treniruotės pagal poreikį.

Yra daug programėlių, suteikiančių Jums treniruotes pagal poreikį, bet ne visos jos yra vienodos pagal kokybės ar kainos santykį. Programėlės, kurios pateko į šį sąrašą, turi aukštos kokybės instrukcijas ir atitinkamą kainą (arba yra nemokami), nors jų stiliai ir gali skirtis.

Pavyzdžiui, „Blogilates“ treniruotes veda moteris, kuri kenčia nuo skausmo, tačiau kartu su Jumis, šypsosi ir juokauja net tada, kai ji aiškiai jaučia degantį skausmą. Kita vertus, „Fitbit“ treneris ir „Nike“ mokymo klubas rimtai vertina trenerius, kurie stengiasi įveikti prakaitą, kai rodo, kaip teisingai atlikti judesius. Puiki programėlė „Keelo“, turi a

ukšto intensyvumo intervalo mokymą ir palaiko prijungtus širdies ritmo matuoklius, todėl galite būti tikri, kad dirbate iš visų jėgų. Šiame sąraše yra ir kitos programėlės intensyvumo programėlės.

Geriausios trumpų treniruočių programėlės.

Trumpų treniruočių programėlių kategorijoje net du pakilimai į viršų: 7 minučių treniruotė („Wahoo Fitness“) ir „Johnson & Johnson“ oficiali 7 minučių treniruotė. Abi programėlės siūlo vos septynių minučių trukmės treniruotes, kurios sukurtos, atsižvelgiant į asmens užimtumą ir poreikius. Tokios treniruotės puikiai tinka mėgstantiems keliauti, ar tiesiog pradedantiesiems. Jos rodo tik tai, ko Jums reikia, norint atlikti ir užbaigti trumpą treniruotę. Visiškai nemokamos.

Geriausios mitybos stebėjimo programos.

„MyFitnessPal“ – tai viena iš geriausių programėlių, norint stebėti ir kontroliuoti savo mitybą  bei skaičiuoti kalorijas. Ji pasižymi plačiausią duomenų bazę tų  maisto produktų, kuriuos galite rasti tiek parduotuvėse, tiek namuose. Programėlė taip plačiai naudojama, kad joje rasite informaciją  ir apie kalorijų kiekį, ir apie maisto produktus iš viso pasaulio. „MyFitnessPal» nemokamai anksčiau teikdavo informaciją apie maistinius mikroelementus (tai yra, kiek baltymų, riebalų ir angliavandenių Jūs suvartojate), tačiau dabar šią funkciją apmokestino. Jei Jums reikalinga  tokia informacija, galite naudotis „MyPlate“ iš „Livestrong“. Tai panaši programėlė, skirtą suvartoto maisto stebėjimui, kalorijų apskaitai ir analizavimui.

Geriausios veiklos stebėjimo programėlės.

Veiklos stebėjimo programėlės registruoja Jūsų judėjimo aktyvumą: kai atliekate pratimus, važiuojate dviračiu, begiojate,  ar tiesiog tvarkote veją. Pateiktos sąraše programėlės tikrai patenkins visus: nuo sporto mėgėjų iki profesionalų. Populiariausios: „Endomondo“ – tiems, kurie mėgsta bendrauti, „MapMyFitness“ – skirta bet kokio fitneso lygio žmonėms, atliekantiems bet kokius pratimus, „Runtastic Pro“ – bėgimą mėgstantiems ir „Strava“ – pažengusiems.

Viena iš geriausių veiklos stebėjimo programų skatina Jus paaukoti pinigus labdarai už kiekvieną  praeitą, nubėgtą ar dviračiu pravažiuotą mylią. Tai „Charity Miles“ programėlė, kuria tikrai paprasta naudotis.

Geriausia muzika treniruotėms (programėlės).

Kai kurios programėlės siūlo Jums galimybę pasirinkti norimą muziką treniruočių metu. Tarp jų yra FIT radijas, RockMyRun ir Spring – Music for Fitness. Naudodamiesi šiomis programomis, galite gauti profesionalius DJ kokybiškus trekus ir dainas, atitinkančias Jūsų tempui sporto užsiėmimo,  elipsinio dviračio, jogos treniruotės metu.

Atraskite motyvaciją.   

Nesvarbu, kokia Jūsų motyvacija yra šiandien, ir kokia bus rytoj, žemiau esančiame sąraše yra programa, kuri gali Jus nukreipti teisinga kryptimi. Būtinai pasakykite mums savo nuomonę apie išvardytas programas komentaruose ir praneškite mums apie bet kokias programas, kurios, Jūsų manymų, yra naudingos, tam kad galėtume atnaujinti šį sąrašą.

Atkreipkite dėmesį į puikias meditacijos ar terapijos programas, kurios taip pat teigiama gali veikti Jūsų sveikatą ir savijautą.

 

7 minučių treniruotė (pagal „Wahoo Fitness“).

 

(Android, iOS)

Nemokama, su papildomais pirkimais programoje.

„Wahoo Fitness“ – tai požiūris į sporto treniruotę be vargo ir šurmulio. Galite paleisti programą ir atlikti šį greitą pratimų rinkinį beveik visur be specialių įrenginių. „Wahoo“ programa suteikia Jums standartinę septynių minučių treniruotę, kurią sudaro 12 didelio intensyvumo pratimų po 30 sekundžių, po to labai trumpas poilsis, ir vėl pratybų kartojimas. Kai kurie variantai gali kainuoti maždaug 0,99 JAV dolerių, o kai kurie iš jų yra nemokami. Treniruotė taps dar veiksmingesnė, jei turėsite vieną iš „Wahoo“ širdies ritmo matuoklių, kad galėtumėte prisijungti, kol sportuojate, ir reguliuoti krūvio intensyvumą, norėdami padidinti širdies ritmą.

8fit

(Android, iOS)

Nemokama su ribotomis treniruotėmis; 59,99 JAV dolerių per metus Pro, arba 29,99 JAV dolerių už tris mėnesius.

„8fit“ sukuria individualią Jūsų mitybos ir pratybų programą pagal rezultatus, kuriuos norite matyti. Skirta žmonėms, kurie ne tik intensyviai sportuoja, domisi mityba, bet ir yra pasiruošę daug skaityti apie tai. Turite numatyti savo tikslus: numesti ar priaugti svorį, ar sustiprinti raumenys. Po to turite pasirinkti vieną konkretų tikslą: pvz. sumažinti kūno riebalų kiekį iki 20 procentų per tris mėnesius. Kai kuriate savo fitneso planą, „8fit“ atsižvelgia į daugybę detalių apie Jus. Be to, programa pateikia realius įvertinimus: sunku ar lengva bus Jums pasiekti tikslą. Todėl, pradėjus naudotis programėle ir sportuoti, patartina labai sąžiningai vesti visus užrašus. Viskas yra viename fitneso plane, kurį galite pritaikyti pagal savo skonį ir poreikį.

 

Blogilates

(Android, iOS, Web)

Nemokama; 0,99 JAV dolerių per mėnesį už treniruotės kalendorių.

„Blogilates“ – tai „YouTube“ programa, dienoraštis ir kanalas viename, kurį veda įdomus fitneso entuziastas „Cassie Ho“. Jis siūlo daug užsakomų treniruočių, taip pat rekomendacijas dėl tempimo, geros mitybos ir kūno pozityvumo. Turinys yra labiau moteriškas nei vyriškas (Ho turi keletą treniruočių, vadinamų „Bikini Blaster“ ir „Cocktail Dress Series“), bet patys pratimai yra sukurti visiems. Kiekvienas vaizdo įrašas reikalauja šiek tiek daugiau pastangų nei tiesiog patogūs drabužiai, kilimėlis ir sugebėjimas susidoroti su sunkumais. Be treniruotės vaizdo įrašų, programa suteikia treniruočių kalendorių, receptus ir parduotuvę, kurioje parduodami laisvalaikio drabužiai. Programos turinys yra nemokamas, įskaitant visus vaizdo įrašus, nors treniruotės kalendoriaus prenumerata kainuoja 0,99 JAV dolerių per mėnesį.

 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of