„Galaxy S10 +“ yra greičiausias 4G LTE telefonas JAV (dabar)

Apžvalgos

Samsung galaxy S10+

„Samsung Galaxy S10“ telefonai yra greitesni nei „iPhone“, „Pixels“ ar „Samsung“ „Galaxy S9“ serijos JAV LTE tinkluose pagal „Ookla Speedtest Intelligence“. „Ookla Speedtest Intelligence“ duomenimis, „Samsung Galaxy S10“ grupė pasižymi didžiausiu LTE greičiu tarp visų Amerikos išmaniųjų. „Samsung Galaxy S10s“ – tai pirmasis amerikietiškas telefonas, išleistas naujame „Qualcomm Snapdragon 855“ rinkinyje su „Snapdragon X24“ modemu. Netrukus pasirodys „LG G8“, „V50“, „Sony Xperia 1“ ir kiti modeliai. Kaip žinome iš praėjusių metų, naujas modemas tikrai turi įtaką.

„Speedtest Intelligence“ yra mūsų dukterinės įmonės „Ookla Speedtest“ prenumeratos paslauga, kuri teikia kasdieninius suvestinius duomenys, pagrįstūs tūkstančiais „crowdsourced“ greičio tyrimais. Tai leidžia Jums pasirinkti vieną modelį, kai žiūrite duomenis. Mes sutelkėme dėmesį į Samsung Galaxy S10 +, nes tai yra populiariausias iš trijų „Galaxy S10“ modelių. Tačiau „Galaxy S10“ ir „S10e“ rezultatai yra panašūs.

Taip pat reikėtų paminėti: „Galaxy S10 +“ – 4G telefoną. Nors 5G „Galaxy S10“ versija ir įvairūs 5G tinklai jau greitai turėtų pradėti veikti, bet šiai dienai jų dar nėra. Šiandien AT&T savo 4G tinklą žymi kaip „5Ge“, tačiau tai nėra 5G.

Mūsų pagrindinė schema nagrinėja visus 4G LTE testus JAV pagrindinėms operatoriams, kurie buvo atlikti 2019 m. kovo 11 d. Duomenys yra pagrįsti daugiau kaip 1000 testų, atliktų tą dieną, naudojant „Galaxy S10 +“, „S9 +“, „S8 +“, Note 9 ir „iPhone XS Max“. Tą dieną „Pixel 3“ ir „LG V40“ buvo mažiau testų (atitinkamai 257 ir 132), tačiau jų rezultatai tą dieną atitiko ilgesnės trukmės tendencijas.

Norėdami įsitikinti, kad esu teisus, paruošiau „Ookly“ duomenys ir kitais būdais. S10 grupė buvo tiriama nuo kovo 8 d. Kovo 9 ir 10 d. duomenys parodė panašius rezultatus iki kovo 11 d.

S10 + vis dar buvo greičiausias. Didžiausias atotrūkis susidarė AT&T; Nesu tikras, kodėl…  Aš taip pat paėmiau „Galaxy S10 +“, išbandydamas jį „T-Mobile“ prieš „Galaxy S9 +“ ir „iPhone XS Max“, ir pamačiau tą pačią tendenciją: S10 + paprastai buvo šiek tiek greitesnis nei kiti, nors ir  nedideliu skirtumu.

Kodėl tai yra geriau?

Tad kodėl S10 + geriau, bet ne daug geriau?

„Snapdragon 855 S10 +“ mikroschemų  rinkinyje „Qualcomm X24“, modemas turi daugiau funkcijų nei bet kuris kitas JAV operatorius. Visų pirma, jis gali atlikti 7x operatorių pajungimą su 4×4 MIMO penkiais nešikliais, skirtingai nei 5x operatorių pajungimas su 4×4 MIMO trimis. Kiek aš žinau, nė vienas amerikiečių operatorius nepalaiko tokių funkcijų geriau nei X20. Tai įmanoma naudojant „Licensed Supportive Access“ (LAA), kuri sujungia „Wi-Fi“ transliacijas su LTE, bet manau, kad tik penki JAV operatoriai dalyvauja šiuolaikiniuose LAA įrenginiuose.

Kiekviena „Snapdragon“ karta taip pat turi geriausią RF sąsają, stiprintuvus, antenas ir imtuvus, kurie perduoda ir apdoroja signalą prieš pasiekdami modemą. (Išorinė RF sąsaja ir antenos bei korpuso dizaino elementai taip pat paaiškina, kodėl mes matome skirtingus LTE rezultatus telefonuose su tuo pačiu modemu.)

Taigi, šiuo metu mes pasakojame S10 pranašumą, X24 radijo dažnių derinimo patobulinimą ir pamatysime, ar jis bus rodomas toliau, nes JAV tinklai ir toliau tobulina savo LTE tinklus metų bėgyje.

 


 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of