Geriausios pažinčių programėlės 2019 metais

Programėlės

Jei ieškote rimtų santykių ar atsitiktinių ryšių, čia yra geriausios programėlės, leidžiančios susirasti draugą ar draugę, pavyzdžiui, Valentino dienai švęsti.Meilės beieškant…

Nesvarbu, ar ieškote ilgalaikių santykių, ar vieno vakaro nuotykio, ši programa skirta kiekvienam. Nuo hiperspecifinių – „FarmersOnly“, „JDate“, „3Fun“ iki tų, kurias toliau apžvelgsime, tam, kad rastumėte savo gyvenimo meilę, ar draugę vienai nakčiai.

Pradedame…

Pirmas klausimas, į kurį turėtumėte atsakyti sau: kokie ir kam yra Jūsų įsipareigojimai šiandien. Kaip, pavyzdžiui, ir kiek norėtumėte sumokėti, kad Jūsų širdis pradėtų plakti? Kai kurios programėlės, pvz., „Plenty of Fish“, leis Jums peržiūrėti profilius ir siųsti pranešimus nemokamai. Dauguma kitų leis Jums matyti savo potencialų pasirinkimą nemokamai, tačiau turėsite prisijungti prie programos ir užsakyti prenumeratą, jei tikrai norėsite susisiekti asmeniškai. Kaina svyruoja nuo 10 iki daugiau kaip 40 JAV dolerių. Bet dauguma programų siūlo nuolaidas, jei įsipareigojate priimti ilgalaikę prenumeratą (pvz., šeši mėnesiai ar net metai).

Jūs gi nebijote įsipareigojimų, ar ne? Siūlomi ir visi priedai. Variantai: galimybė pagerinti savo reitingą paieškos rezultatuose; galimybė pasakyti kad Jūs iš tikrųjų domitės ją ar jo – tikrai kainos Jums papildomus pinigus. Nors kai kurios programos ir gali reklamuoti save kaip nemokamas, galiausiai bandys gauti Jūsų pinigus.

Savęs pristatymas.

Kai iš tikrųjų nusprendėte save pristatyti ir sukurti savo profilį, visose programose yra prašoma pagrindinė informacija apie Jus: vardas, amžius, vieta, nuotrauka, trumpas savęs pristatymas ir (paprastai), ar sutinkate bendrauti su asmeniu, kuris rūko. Kai kurios programos, pvz., „Tinder“, vertina nuotraukas labiau nei individualumą. Kiti, pvz., „Eharmony“, reikalauja užpildyti begalinį klausimyną, prieš pradedant galvoti apie tai, kaip pradėti paiešką. Treti, , pvz., „Zoosk“, surenka tiek mažai informacijos apie Jus, kad Jums lieka tik stebėtis, pagal kokius kriterijus busite supažindinti su panašiai mąstančiomis asmenybėmis. Verta paminėti, jei nepateksite į cis-hetero pažinčių sūkurį, tai yra ir kitų draugiškų LGBTQ bendruomenei programų. Pavyzdžiui, „OkCupid“ viršija tai, kas verčia naudotojus rinktis tarp vyro ar moters, įskaitant tokias galimybes, pvz., „hijra“, „genderfluid“, ir „two-spirit“. Jei esate vyras, ieškantis vyro, ar moteris, ieškanti moters, turėtumėte vengti ekcharmonijos: nes tai nesuteikia tos pačios lyties bendravimo galimybių.

Laikas prisijungti.

Kai tik išrinksite savo nuostabiąją „selfi“ nuotrauką, ir užpildysite visus reikiamus langelius, ateina laikas naršymui… Čia ir matosi akivaizdūs skirtumai tarp programų.  Pavyzdžiui, „Tinder“, su garsiąja „karšta ar ne“ sąsaja, leidžia greitai ir lengvai rasti draugą kitm Jūsų pasimatymui. O „Bumble“ suteikia visą galią moters rankoms; vyrai net negali susisiekti su moterimi, nebent ji pirma parodys susidomėjimą. Kiti, pvz., „OkCupid“, turi patikimus profilius, kurie leis Jums įsigilinti į naudotojo profilį (arba bent jau sužinoti tiek informacijos, kiek naudotojas pasirinko pateikti), prieš nusprendžiant tęsti veiklą. Dabar, kai Jūs jau supratote pažinčių programų sūkurį ir atkreipėte dėmesį į sau ypatingą žmogų, atėjo laikas tik pasiekti bendravimo tašką. Kiekvienoje programoje yra įvairių būdų, kaip parodyti savo susidomėjimą, tačiau dažniausiai tai yra mokamas procesas. „Match“ leis Jums pamirksėti kitam nariui nemokamai, o „Plenty of Fish“ leis nemokamai net susirašinėti, tačiau beveik visais kitais atvejais turėsite mokėti. Jei nesate pasiruošę išreikšti savo jausmus žodžiais, „Bumble“ leidžia Jums siųsti „Bumble Coins“ už 2 JAV dolerius papildomai. „Zoosk“ siūlo šiek tiek baisią galimybę išleisti monetas kitiems naudotojams, kad išreikštumėte savo susidomėjimą (už papildomą mokestį, žinoma).

Palaikyti ryšį.

Kadangi jau 2019 m., visos šios paslaugos, net ir dešimtmečių senumo „Match“, puikiai veikia su „iPhone“, „Android“ įrenginiais. Tačiau yra ir analogai, kuriais, pvz. galite pasinaudoti darbe, norint pailsėti. („Bumble“ yra viena išimtis čia.) Turėkite omenyje, kad funkcionalumas gali labai skirtis tarp programų ir darbalaukio sąsajų. Pavyzdžiui, nėra „Tinder“ naršyklės versijos.

Įdiegę šias programas ir užsiregistravę paslaugoms, pasiruoškite gauti daugybę pranešimų į elektroninį paštą. Kai kurie, pavyzdžiui, kasdieniniai pasiūlymai, gali būti naudingi, o kiti, pavyzdžiui, įspėjimai ar  pranešimai, gali tiesiog erzinti. Gerai, kad galite lengvai konfigūruoti šiuos įspėjimus, kiekvienos programos nustatymuose.

Taigi, kokią pažinčių programą naudoti?

Pažintys yra sunkus darbas, todėl mes atlikome kai kuriuos darbus už Jus, giliai pasinerdami į septynias populiariausias programas. Peržiūrėkite mūsų trumpus aprašymus. Kiekvieno asmens poreikiai ir norai yra skirtingi, todėl ir tinkamos programos pasirinkimas gali skirtis.

Tiesiog nepamirškite pakviesti mus į vestuves. (Su +1.)

Geriausios rekomenduojamos programos:

42,99 JAV dolerių. „Match.com“.

Pažinčių pasaulis, „Match“ egzistuoja nuo devintojo dešimtmečio. Jis ne tik nustato pažinčių programų standartą, bet taip pat suteikia daugiausiai priežasčių, kodėl reikia grįžti. Tai draugiška ekosistema, kurioje profiliai yra apdovanoti už papildomas pastangas, tačiau ir nuotraukos nėra pamirštamos. Paieška yra greita ir paprasta, ir Jūs gaunate kasdienes rungtynes, ir tai ne vienintelė priežastis, kodėl Jūs išleidžiate pinigus. Jei nuspręsite atverti savo piniginę, tai gali suteikti pakankamai daug papildomų privilegijų, todėl suprasite, kad pinigai išleisti ne veltui.

Tinder.

Nemokamas bazinis planas; Premium planai prasideda nuo 19,99 JAV dolerių per mėnesį.

Jeigu „Match“ – tai atviras, svetingas kokteilių vakarėlis, pripildytas žmonių iš viso pasaulio, tai „Tinder“ yra triukšmingas, beprotiškas naktinis klubas gatvėje, kuris labiausiai skirtas 20-30 metų žmonėms, ieškantiems kažką įdomaus. Žinoma, vyresnio amžiaus žmonės taip pat gali dalyvauti ten, bet jis ne jiems yra sukurtas. Braukimo kairėn / dešinėn (profilių peržiūrėjimo) funkcija yra intuityvi ir neatidėliotina; visi ją priėmė.

Bumble.

Nemokamas bazinis planas; Premium planai prasideda nuo 24,99  USD per mėnesį.

„Bumble“ – tai saugi pažinčių vieta, kur naudotojai jaučia saugumą, laimę ir pagarbą vieni kitiems. Tai pakankamai nauja programa, su konkurencinga šiuolaikine kalba. Pavyzdžiui, ji klausia, kaip Jūs save identifikuojate, užuot tiesiog paprašius pažymėti langelį „vyras“ arba „moteris“. Programa taip pat suteikia visą valdžią moters rankoms – vyras negali susisiekti su moterimi, nebent ji pirma parodys susidomėjimą juo. Neieškote meilės? „Bumble“ taip pat siūlo būdą, kaip surasti naujus draugus, ir netgi siūlo „LinkedIn“ panašų skyrių profesionaliems santykiams.

Okcupid.

Nemokamas bazinis planas; Premium planai prasideda nuo 9,95 JAV dolerių per mėnesį.

„Okcupid“ programėlė sukurta tam, kad Jūs galėtumėte rasti draugus. Viso registracijos proceso metu ji renka pakankamai informacijos apie Jus, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus prieš renkant galimas susitikimo datas. Tai tikrai yra gerai.

„Okcupid“ programėlės paslaugas galima apibūdinti kaip vidutinius pasiūlymus tarp „eharmony“ – kur reikia užpildyti daug langeliu ir atsakyti į daugybę klausimų, ir „Zoosk“ – kuri pasižymi minimaliu duomenų reikalavimu.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of