Geriausios siūlomos programėlės „iPad“ 2019 metais

Programėlės

Mūsų siūlomų „iPad“ programėlių sąrašas gali paversti Jūsų „iPad“, „iPad mini“ arba „iPad Pro“ įrenginį, geriausia planšete, skirta darbui ir žaidimams.

Faktas: planšetės be daugybės programų tikrai yra niekas. Laimei, visi „iPad“ naudotojai gali pasinaudoti „App Store“ didžiuliu pasirinkimu. Tinkama programa gali paversti Jūsų „iPad“, kad ir koks būtų modelis, beveik į viską, ką tik norite. Tačiau, kaip Jūs galite rasti daugybę variantų?

„PCMag“ darbuotojai išbandė šimtus „iPad“ programų ir pabrėžė geriausias. Norint įsitikinti, galite naudotojų atsiliepimus surasti „App Store“ gelmėse. Tačiau tai pareikalaus daug laiko, o mažai žinomos, aukštos kokybės programos, vis tiek gali turėti tik keletą atsiliepimų.

Ką rasite šiame sąraše?

Mūsų sąraše yra vietinės „iPad“ programos, kurios suteikia unikalią ir patrauklią planšetinių kompiuterių funkciją. Atkreipkite dėmesį, kad tai ne tik „iPhone“ programos, veikiančios dideliame ekrane. Jūsų patogumui padalinome savo pasirinkimus į aštuonias kategorijas ir sujungėme  kiekvienos programos pavadinimą su „App Store“ puslapiu. Mes taip pat įtraukėme nuorodas į išsamias apžvalgas, jei jos yra. Būkite tikri, kad net ir tos programos, kurios nebuvo visiškai peržiūrėtos, yra įtrauktos, nes jos mums paliko gerą įspūdį.

 

Ko nerasite šiame sąraše?

Geriausios „iPad“ programos neapima žaidimų ar iš anksto įdiegtų programų. Pirmieji nėra įtraukti, nes numatytosios programos yra lengvai surandamos – jie jau „gyvena“ pagrindiniame Jūsų „iPad“ ekrane. Pastarieji nėra įtraukti, nes mes išskyrėme geriausius iPad žaidimus į savo specialų straipsnį.

Ieškote kitų programų savo įrenginiui? Mes taip pat supažindinsime Jus su geriausiomis „Android“ programomis ir geriausiomis „iPhone“ programomis.

 

  • Geriausios „iPad Apps“ kategorijos;
  • Geriausios „iPad Apps for Communication“;
  • Geriausios „iPad Apps“ kūrybiškumui;
  • Geriausios „iPad Apps for Entertainment“ programos;
  • Geriausios našumo „iPad“ programos;
  • Geriausios „iPad Apps“ skaitymui;
  • Geriausios „iPad Apps for Reference“;
  • Geriausios „iPad Apps for Science“;
  • Geriausios „iPad Apps for Utility“;
  • Geriausios „iPad“ ryšio programos.

 

„Duolingo“ programėlė.

Nemokama.

Jei norite mokytis ar praktikuoti kalbą „iPad“ pagalba, „Duolingo“ programėlė –  yra puikus būdas. Per pastaruosius kelerius metus programa išplėtė savo kalbų rinkinį, ir dabar ji siūlo net keletą dešimčių variantų – nuo danų iki vietnamiečių kalbos. Jūs vis dar galite nemokamai naudotis „Duolingo“ programėle, bet dabar dar yra „Duolingo Plus“  už 9,99  JAV dolerių ( pašalina reklamą ir leidžia įkelti pamokas neprisijungus).

Facebook.

Nemokama.

Jūs negalite bendrauti nenaudojant „Facebook“ socialinių tinklų programėlės, kurioje „gyvena“ šeimos nariai, draugai, pažįstami ir nepažįstami žmonės. Naudotojai pastoviai kelia savo, vaikų ir naminių gyvūnų nuotraukas, prekinius ženklus ir bet kurią kitą informaciją ir vaizdus. Jei Jums tai patinka, atsisiųskite Zuckerbergio programėlę, ir visi šie elementai, taip pat tiesioginiai vaizdo įrašai ir žaidimai apsigyvens Jūsų „iPad“.

 

Taip pat skaitykite