Huawei Mate X: sulenkiamas 5G telefonas, kurio tikriausiai negalėsite nusipirkti

Naujienos

Huawei tvirtina, kad Mate X yra pasaulyje greičiausias sulenkiamas 5G telefonas ir, ko gero, tai yra tiesa, nes tai yra vienintelis sulenkiamas 5G telefonas. Tai elegantiškas prietaisas, tačiau mažai tikėtina, kad jis bus išleistas JAV.

BARSELONA – praėjo mažiau nei savaitė po to, kai Kalifornijoje buvo pristatytas Samsung Galaxy Fold, tačiau jis jau susiduria su Huawei konkurencija – sulenkiamu 5G telefonu Huawei Mate X.

Mate X turi vieną ekraną, kurį galima sulenkti per pusę. Telefonu režimu pirminiai ekrano matmenys yra 6,6 colio, o vaizdo santykis siekia 19,5:9; rezoliucija pasiekia 2480 pagal 1148. Taip pat yra 6,38 colių galinis ekranas su 25:9 formato santykiu. Mažame kairiajame galiniame ekrane yra Leica fotoaparato jutiklis ir kiti komponentai.

Nesulenktas Mate X tampa 8 colių planšete, kurios skiriamoji geba yra 2480 pagal 2200; antgalis virsta ergonomine rankena, kuri yra telefone galinėje pusėje.

Sulenktas stilingasis Huawei Mate X yra 11 mm storio. Planšetės režimu prietaisas yra plonesnis nei iPad Pro, kurio storis siekia vos 5,4 mm. Dešinėje telefono pusėje yra įjungimo mygtukas su įmontuotu pirštų antspaudų jutikliu. Apatinėje dalyje yra USB-C prievadas.

Huawei teigia, kad Mate X yra greičiausias pasaulyje sulankstomas 5G telefonas ir tai tiesa, nes tai vienintelis sulankstomas 5G telefonas. Vis dėlto, jo techniniai duomenys yra įspūdingi. Jame yra aukščiausio lygio Kirin 980 procesorius kartu su Balong 5000 5G modemu ir keturiomis antenomis. Bendrovė teigia, kad telefonas gali pasiekti 4Gbps greitį ir 1GB filmą parsiųs vos per tris sekundes.

Mate X turi dvigubą akumuliatorių. Huawei taip pat pridėjo naują funkcionalų prietaisą, vadinamą SuperCharge, kuris per pusvalandį įkrauna telefoną 55W, 85 proc.

Huawei Mate X 8GB RAM/512GB modelį bus galima įsigyti už 2299 eurus. Tikimasi, kad jis bus išleistas Kinijoje, galbūt kitose Azijos šalyse ir JAV.

Samsung Galaxy Fold kaina prasideda nuo 1980 JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of