10 Geriausi bevieliai krovikliai iPhone ir Samsung Galaxy telefonams (2018)

Apžvalgos

 

Įdomus faktas: pirmieji išmanieji telefonai, kuriuos galima krauti bevieliu krovikliu, pasirodė 2009 metais. Tai buvo Palm Pre – vienas iš tiksliausiai šiuos laikus atitinkančių telefonų, koks kada nors buvo išleistas. Šiandien išmaniųjų telefonų krovimas bevieliais krovikliais yra įprastas ir jei ieškote paskutinių rinkos naujienų, sunkiai rasite telefoną, kuriame nebūtų šios bevielės įkrovimo funkcijos.  Vis dėlto, jei Jūsų telefonas turi šią funkciją, Jums reikės bevielio kroviklio – jie retai būna pridedami prie ką tik įsigyto telefono. Yra daugybė bevielių kroviklių, iš kurių galite rinktis, tačiau jie nėra vienodi. mes išbandėme keletą jų. Taiga, siekdami išsiaiškinti geriausius bevielius kroviklius, kuriuos dabar galima įsigyti, mes išbandėme keletą jų. Rezultatai nustebino. Prieš pradedant vardinti kroviklius, leiskite pasidalinti keliomis įžvalgomis:

  • · Bevielis krovimas skirtas patogumui, ne greičiui. Dauguma atvejų savo išmanųjį telefoną pakrausite greičiau kraudami jį laidiniu krovikliu.
  • · Ne visi bevieliai krovikliai turi savo adapterius, todėl Jūs turėsite naudoti tą, kuris pridedamas prie Jūsų telefono arba nusipirkti pakankamai galingą naują adapterį. Pavyzdžiui, iPhone 5 vatų kroviklis nėra pakankamai galingas, kad bevielis kroviklis tinkamai veiktų.
  • · Nors šiandien visiems išmaniesiems telefonams naudojamas Qi bevielis krovimas, kai kurie telefonai įkraunami greičiau dėl pritaikytos naujos Qi standarto versijos.
  • · Kai kurie krovikliai pažymėti kaip skirti „Samsung“ ar „iPhone“ telefonams, tačiau jie veikia su visais telefonais, kuriuos galima įkrauti Qi standartu. Tik kai kurie modeliai gali būti sukurti taip, kad geriau veiktų su tam tikro prekinio ženklo telefonu.
  • · Jei telefono dėkliukas yra storesnis, bevielis krovimas gali trukti ilgiau. Bevielis krovimas gali neveikti, jei dėkliuke yra metalo detalių ar jame laikote banko korteles.
  • · Bevielio krovimo greičiui gali turėti įtakos keli veiksniai, pavyzdžiui, temperatūra, ar telefonas tinkamai sulygiuotas su krovikliu.

Geriausias bevielio kroviklio stovas iPhone ir Galaxy telefonams:

Anker PowerWave 7.5 stovas

Geriausias pagrindo tipo bevielis kroviklis, kokį kol kas esame bandę, yra pagamintas RavPower. Jis greitai krauna tiek iPhone, tiek Galaxy telefonus, o tvirtas pagrindas užtikrina, kad kroviklis stabiliai stovėtų ant stalo. Geriausia, kad šio kroviklio kaina yra patraukli – ypač turint galvoje, kad pridedamas ir adapteris. Jei Jums tinka padėklo formos kroviklis, turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti būtent šį.

Galaxy S9 pilnas įkrovimas iPhone XS pilnas įkrovimas
2 valandos 41 minutė 2 valandos 50 minučių


Kiti galimi kroviklių variantai (kai kurie iš jų – labai geri variantai):

RavPower HyperAir stovas

Kitas mūsų pasirinkimas, skirtas iPhone, yra RavPower HyperAid stovas, kuris pasižymi puikia kaina, funkcionalumu ir greitu įkrovimu. Kaip ir prie anksčiau minėto kroviklio, prie šio taip pat pridedamas adapteris. Jūsų patogumui, kroviklio dizainas leidžia vertikaliai arba horizontaliai padėti telefoną kai jis kraunamas. Taip pat galite matyti pranešimus, kuomet kraunate bateriją.

Galaxy S9 pilnas įkrovimas iPhone XS pilnas įkrovimas
3 valandos 28 minutės 3 valandos 15 minučių

Samsung bevielis kroviklis – stovas

Vienas iš geriausių kroviklių, skirtų Galaxy telefonams, pridedamas prie Samsung įrenginio. Samsung bevielis kroviklis – stovas buvo vienas iš mūsų bandytų greičiausių kroviklių, kuris įkrovė mūsų Galaxy S9. Juo taip pat pakankamai greitai buvo galima įkrauti iPhone XS. Dizainas visuomet leidžia matyti ekraną. Vienintelis kroviklio trūkumas yra tas, kad jis neturi savo kroviklio, todėl Jums teks naudoti tą, kuris gaunamas su Galaxy telefonu, taip pat su USB-C laidu. Todėl šį kroviklį siūlome kaip alternatyvą anksčiau minėtam krovikliui, jei randate jį patrauklia kaina arba pasitikite tik Samsung prekiniu ženklu.

Galaxy S9 pilnas įkrovimas iPhone XS pilnas įkrovimas
2 vlaandos 56 minutės(Išbandyta su Samsung 5V, 2A krovikliu) 3 hours 11 minutės(Išbandyta su Samsung 5V, 2A krovikliu)

Mophie bevielė krovimo stotelė

Šis bevielis Mophie kroviklis taip pat yra puiki alternatyva, jei Jums labiau tinka padėkliuko formos krovikliai, nei stovai. Įrenginys yra sunkus ir tvirtas, jo guminis paviršius užtikrina, kad telefonas kraudamasis nejudėtų. Nors dėžutėje yra ir galios adapteris, jo jungikliai ir techniniai duomenys leidžia jį naudoti tik su stotele – vienas jis negali įkrauti telefonų ar planšetinių kompiuterių. Mophie bevielis kroviklis gali gana greitai įkrauti tiek iPhone, tiek Galaxy telefonus.

Galaxy S9 pilnas įkrovimas iPhone XS pilnas įkrovimas
3 valandos 44 minutės 3 valandos 14 minutės

Spigen Essential bevielis kroviklis

Šis padėkliuko tipo bevielis Spigen kroviklis turi guminį paviršių su daugybe sukibimo dalių ir vieną iš mažiausiai akį rėžiančių LED lempučių. Pridedamas galingas kroviklis, kuris gali įkrauti bet kurį QuickCharge 3.0 įrenginį. Krovimo greitis dar geresnis, jei kraunate iPhone telefoną.

RavPower HyperAid Pad padėkliukas

HyperAid Pad tikriausiai vienas iš senesnių RavPower modelių, tačiau jis vis dar tinkamas, mažesnės kainos variantas ieškantiems bevielio kroviklio. Jis gali įkrauti tiek iPhone, tiek Galaxy telefonus gana greitai ir prie jo pridedamas galingas į rozetę sienoje jungiamas adapteris.

Galaxy S9 pilnas įkrovimas iPhone XS pilnas įkrovimas
3 valandos 43 minutės 2 valandos 50 minutės

Belkin BoostUp bevielio krovimo stovas

Tai vienas iš pigiausių mūsų išbandytų kroviklių. Jis sukurtas taip, kad įkrautų telefoną vertikalioje ar horizontalioje padėtyje, štai kodėl tokia neįprasta kroviklio forma. Įkrovimo greitis yra įspūdingas, tačiau tik kraunant iPhone XS. Įkrauti Galaxy S9 užtruko šiek tiek ilgiau. Senąjį iPhone 8 telefoną įkrauti prireiks dar daugiau laiko – 8 valandų ir 43 minučių (nuo visiškai iškrautos baterijos iki pilno įkrovimo). Pridedamas galios adapteris sukurtas taip, kad veiktų tik su stovu.

Galaxy S9 pilnas įkrovimas iPhone XS pilnas įkrovimas
4 valandos 00 minučių 2 valandos 52 minutės
Taip pat skaitykite