Kaip išsirinkti sau geriausią išmanųjį telefoną (2019 metai)

Apžvalgos

Šiandien, išmaniojo telefono pasirinkimas, yra viena iš sunkiausių užduočių, nes rinka tikrai perpildyta daugybės gamintojų ir skirtingų modelių, siūlančių panašias funkcijas. Bet rasti tinkamą funkcijų ir išlaidų suderinimą gali būti daug sunkiau, nei turėtų būti. Todėl paruošiau informacinį vadovą, kurio dėka priimti lemtingą pasirinkimą turėtų būti paprasčiau. 

Pasirinkite platformą / OS: Android ar iOS?

Prieš tęsdamas, turiu Jus paklausti: ar esate iOS gerbėjas, ar patenkintas Team Android naudotojas? Manau, kad jau kurį laiką naudojotės telefonu ir esate nustatę savo prioritetus. Bet jei tik planuojate pradėti naudotis išmaniuoju telefonu ar norite jį atnaujinti, leiskite man papasakoti apie operacines sistemas. 

Android, iOS ir Windows yra pagrindiniai dalyviai OS mobiliųjų telefonų pasaulyje. O Apple iOS, iš esmės, yra mobiliųjų telefonų operacinė sistema, siūlanti turtingą programėlių parduotuvę, kurios pagrindinis trūkumas yra pakartotinis iPhone įvertinimas. 

Be to, Android taip pat pasižymi puikia programėlių parduotuve ir siūlo adaptyvius paleidimo įrenginius bei įtaisus. Tik yra viena problema, Android programėlės skaidinių lygyje dažniausiai atsilieka.

Windows taip pat turi labai sklandžią ir dinamišką sąsają, kuri puikiai veikia net biudžetiniuose įrenginiuose. Nors programėlių kiekis yra mažesnis, tačiau žinomiausias tikrai galima rasti ir Windows. 

Koks yra Jūsų kainos diapazonas? 

Turiu Jums pasiūlymą… Nemokėkite daugiau nei reikia už telefoną, nes dabartinis geriausias pasirinkimas tikrai neišliks geriausiu po poros mėnesių. Nėra galimybių nepaprastoms bet kokios vertės alternatyvoms, todėl, visų pirma, apsvarstykite sumą, kurią nuo šiol ketinate išleisti savo naujam išmaniajam telefonui įsigyti. 

Kaip rasti geriausią procesorių?

Išmaniojo telefono procesorius priklausys nuo Jūsų kainų diapazono. Nuo procesoriaus galingumo priklauso kokias funkcijas ir kaip greitai galėsite atlikti, naudojant telefoną. Tačiau ir iš savo kategorijos turėtumėte pasirinkti geriausią. Iš tikrųjų, net vidutinės klasės išmanieji telefonai paprastiems klientams šiuo metu yra tinkami. 

Kiek reikia RAM?

Turiu pasakyti tik vieną dalyką: jei procesoriaus galingumas yra mažas, tai ką gi jis galės darys su vis didėjančia RAM atmintimi? Bet kuo daugiau RAM, tuo geresnis bus telefono našumas. Rekomenduojama turėti mažiausiai 1 GB atminties. 

Akumuliatoriaus veikimo laikas (mažiausiai 10 valandų). 

Didelė akumuliatoriaus talpa nebūtinai reiškia ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką. Tai priklauso nuo telefono procesoriaus ir ekrano. Bet nesutikite įsigyti išmanųjį telefoną, kurio veikimo laikas be įkrovimo trunka mažiau nei 10 valandų. 

Ekrano dydis.

Įsigyti išmanųjį telefoną, kurio ekrano dydis yra mažesnis nei 5,5 colio, patariame tik tuo atveju, jeigu Jums patogu naudotis telefonu viena ranka, arba – Jūsų ranka, tiesiog fiziologiškai, yra nedidelė. Bet jeigu Jums patinka žiūrėti daugybę vaizdo įrašų, žaisti ir skaityti, patariame įsigyti išmanųjį su didesniu ekranu. 

Ekrano kokybė.

Daug energijos sunaudosite žiūrėdami į telefono ekraną. Visi naudotojai nori, kad vaizdas būtų malonus. IPS LCD ir AMOLED yra geriausiai sukurti demonstruoti prieinamus pasiekimus. Be to, ekrano skiriamoji geba ir taškai colyje yra svarbūs veiksniai, kuo daugiau, tuo geriau. 

Samsung

Nepaisykite fotoaparato megapikselių.

Kartu su akumuliatoriumi, fotoaparatas tapo svarbiausia išmaniojo telefono funkcija. Atkreipkite dėmesį į tokias savybes, kaip diafragma (kuo mažesnis skaičius, tuo geriau) ir specialiąsias funkcijas, tokias, kaip dvigubi objektyvai ar optinis vaizdo stabilizavimas. Fotoaparato kokybė taip pat priklauso nuo telefono procesoriaus galingumo ir savybių. 

Įsigykite mažiausiai 32 GB atminties.

Jei norite saugoti telefone daug nuotraukų, vaizdo įrašų ir žaidimų, tiesiog skirkite tam 32 GB ar net daugiau atminties. Į šį faktą tikrai svarbu atkreipti dėmesį, net jei ieškote biudžetinio modelio. 

64 GB yra naujas pavyzdinių išmaniųjų telefonų standartas. Nepamirškite taip pat sužinoti, ar Jūsų naujas išmanusis telefonas turi microSD kortelės lizdą, nes tai galimybė praplėsti atmintį. 

Svarbiausia funkcija – saugumas.

Turėtumėte susirūpinti, kad Jūsų išmanusis telefonas turėtų bent minimalios apsaugos funkciją. Be slaptažodžio įvedimo, turėtų būti pirštų atspaudų jutiklis, veido atpažinimo funkcija ir panašiai. 

Tikiuosi, kad pateikta informacija bus naudinga ir leis išsirinkti Jums geriausią išmanųjį telefoną.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of