Kaip prailginti Jūsų mobiliojo telefono baterijos veikimo laiką

Apžvalgos

Išbandykite šiuos 7 patarimus, skirtus telefono baterijos veikimo laiko prailginimui

Vienas dažniausių mobiliųjų įrenginių naudotojų nusiskundimų – baterija veikia ne taip ilgai, kaip nurodoma. Dažniausiai, kai Jums reikia išsiųsti svarbų el.laišką ar atlikti labai svarbų skambutį, Jūs gaunate nepageidaujamą perspėjimą apie žemą baterijos įkrovimo lygį. Jei nenorite vaikščioti su įkrovikliu ir ieškoti įkrovimo lizdo, išbandykite keletą patarimų, kaip prailginti telefono akumuliatoriaus veikimo laiką ir kaip kovoti su daugiausiai akumuliatoriaus energijos sunaudojančiomis priežastimis. 

Išjunkite nenaudojamas funkcijas: Bluetooth, Wi-Fi ir GPS

Bluetooth, Wi-Fi ir GPS yra vieni didžiausių mobiliųjų telefonų akumuliatorių žudikų, nes jie visada ieško galimų prisijungimų, pasiekiamų tinklų ar naudingos informacijos. Išjunkite šias funkcijas telefono nustatymuose, išskyrus tuos atvejus, kai Jums jų reikia energijos taupymui.

Įjunkite Wi-Fi, kai galite prisijungti prie Wi-Fi tinklo

Įjungtas Wi-Fi iškrauna akumuliatorių, kai jo nenaudojate. Tačiau naudojant belaidį tinklą, naudoti Wi-Fi yra žymiai efektyviau, nei 4G ryšio duomenis, todėl turint galimybę visada įjunkite Wi-Fi. Taip galėsite sutaupyti daug telefono akumuliatoriaus energijos.

Sureguliuokite ekrano ryškumą ir ekrano „užmigimo“ laiką

Kaip ir nešiojamųjų kompiuterių bei televizorių, taip ir mobiliojo telefono ekranas sunaudoja didelę baterijos įkrovos dalį. Tikriausiai Jūsų telefonas automatiškai reguliuoja ryškumo lygį, tačiau jei akumuliatoriaus įkrova senka, galite sumažinti ekrano ryškumą tam, kad sutaupytumėte daugiau akumuliatoriaus energijos. Mažesnis ryškumas – didesnė nauda telefono akumuliatoriui.

Kitas nustatymas, į kurį reikia atkreipti dėmesį – ekrano „užmigimo“ laikas – tai Jūsų telefono ekrano automatiškas išsijungimas: pvz. 1 minutė arba 15 sekundžių po to, kai telefonas negauna jokios informacijos iš Jūsų.

Išjunkite Push pranešimus ir duomenų gavimą

Vienas iš didžiausių šiuolaikinių technologijų patogumų yra tai, kad viskas, kas atsitinka pasaulyje, pristatoma mums akimirksniu. El.laiškai, naujienos, orų prognozė ar garsenybių „tweetai“ – Jūs nuolat atsinaujinate. Nuolatinis duomenų atnaujinimas ne tik kenkia mūsų protui, bet ir sunaudoja daug telefono akumuliatoriaus energijos. Koreguokite duomenų gavimo intervalus ir Push pranešimus telefono nustatymuose ir atskirose programose. Žinokite, kad gaunant kiekvieną antrą el.laišką, pakeisdami el. pašto pranešimų nustatymus į rankinius, galite prailginti telefono akumuliatoriaus veikimo laiką.

Nešvaistykite baterijos veikimo laiko ieškodami signalo

Jūsų vargšas telefonas miršta ir bando rasti signalą. Kai esate regione, kur labai silpnas korinio ryšio signalas, išjunkite korinio ryšio duomenis, įjungdami lėktuvo režimą. Lėktuvo režimas daugelyje telefonų išjungia mobilųjį ryšį ir duomenų perdavimą, tačiau kai kuriuose įrenginiuose palieka įjungtą Wi-Fi prieigą. 

Pirkite programėles, o nenaudokite nemokamas, skelbimais palaikomas versijas

Jei akumuliatoriaus veikimo laikas Jums yra svarbus ir Jūs esate išmaniojo telefono savininkas, verta sumokėti keletą dolerių už naudojamas programėles. Tyrimai rodo, kad nemokamos, skelbimų palaikomos programėlės sunaudoja daugiau akumuliatoriaus energijos. Bet kuriuo atveju, 75% programėlių suvartojamos energijos sunaudojama tik skelbimų rodymui.

Stenkitės palaikyti žemą naudojamo telefono temperatūrą

Karštis – tai visų baterijų priešas, ir nesvarbu, ar tai Jūsų telefono ar nešiojamojo kompiuterio akumuliatorius. Telefono baterija tarnaus šiek tiek ilgiau, jei išimsite telefoną iš karšto dėklo ar kišenės, nepaliksite jo perkaisti karštame automobilyje ir rasite būdų, kaip jį atvėsinti. Nenaudojant telefono, išjunkite jį – taip galėsite jį atvėsinti ir sutaupyti akumuliatoriaus energiją.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of