Kaip rasti pamestą telefoną.

Apžvalgos

Suraskite savo pamestą telefoną, naudodami šiuos paprastus Android ir iPhone operacinių sistemų sprendimus.

Taigi, pametėte telefoną. Tai patirti gali kiekvienas. Prieš minutę buvo Jūsų kišenėje, o dabar dingo… Galbūt jis kitoje striukėje, galbūt paliktas ant sofos, o gal jau yra kažkieno, kas jį rado gatvėje, rankose. Bet kokiu atveju, viskas, ką norėsite padaryti, tai jį rasti.

Laimei, yra daugybė būdų, kaip galima rasti pamestą telefoną. Jei tai yra išmanusis telefonas (ar net planšetinis kompiuteris), kuriame veikia iOS arba Android operacinė sistema, didelė tikimybė, kad jame jau yra programinė įranga, reikalinga jį surasti, arba yra programėlė, skirta telefono būvimo vietai stebėti. Siūlome Jums informacinį pranešimą, kaip rasti pamestą telefoną ar panašų įrenginį.

IŠMANIEJI TELEFONAI

Išmaniųjų telefonų gamintojai į savo modelius įtraukia telefonų paieškos technologijas. Šios programėlės veikia per paskyrą, susietą su Jūsų įrenginiu. Įrenginiams su Android operacine sistema,  tai yra Jūsų Google paskyra, o iPhone – tai Jūsų iCloud paskyra. Jos abi leidžia nuotoliniu būdu užrakinti ir išjungti telefoną, aktyvuoti skambutį ir nustatyti specialius pranešimus, įspėjančius kiekvieną jį radusį. Žinoma, šios savybės yra veiksmingos tik tada, kai telefonas yra įjungtas. 

Samsung

Kaip rasti pamestą telefoną su Android operacine sistema.

Android operacinė sistema siūlo ne tik nuosavą Google paslaugą, skirtą Jūsų įrenginiui ieškoti ir valdyti, bet ir daugybę trečiųjų šalių programėlių, skirtų Jūsų išmaniajam telefonui surasti. Paprasčiausia programėlė – „Rasti mano įrenginį“, jau yra įmontuota tiesiai į išmanųjį telefoną. Ją taip pat galima naudoti naršyklėje arba atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Naudotis šia funkcija yra labai paprasta. Anksčiau jau rašėme apie funkciją „Rasti mano įrenginį“ ir jos galimybę suaktyvinti skambutį Jums, nustatyti naują slaptažodį, taip pat apie daugelį kitų funkcijų, kurias programėlė naudoja pranešimams siųsti. Nepaisant to, kad galite iš anksto sukonfigūruoti funkciją „Rasti mano įrenginį“, prisiminkite, kad paslauga turėtų būti prieinama, jei pamestumėte telefoną. Tam, kad galėtumėte sekti savo įrenginį, būtinas aktyvuotas Wi-Fi arba GPS. 

Norėdami įsitikinti, kad išmaniajame telefone įjungta funkcija „Rasti mano įrenginį“, įeikite į „Nustatymai“> „Google“ (arba „Google“ paslaugos) “>„ Sauga “ir įsitikinkite, kad skiltyje „Rasti mano įrenginį“ įgalinta „Nuotolinio valdymo“ funkcija, skirta šio įrenginio radimui. 

Jei vis dėl to nerandate savo išmaniojo telefono, visada galite jį užblokuoti ir ištrinti asmeninę informaciją, kad ji nepatektų į svetimas rankas. Tik prisiminkite, kad tam būtinas interneto ryšis. Android 5.0 Lollipop modelyje Google taip pat pristatė „Factory Reset Protection“ (FRP). Tai sukurta siekiant užkirsti kelią galimiems piktadariams pavogti Jūsų telefoną, naudotis jo ar parduoti. Jei iš naujo nustatinėsite telefono nustatymus su įjungtu FRP ir bandysite sukonfigūruoti jį kaip naują įrenginį, Jūsų paprašys įvesti paskutinės Google paskyros, įregistruotos įrenginyje, naudotojo vardą ir slaptažodį, o jei negalėsite to atlikti, telefonas liks užblokuotas.  

Kaip rasti pamestą iPhone.

Geriausias būdas susigrąžinti iPhone, panaudoti įmontuotą Apple funkciją „Rasti mano iPhone“. Programėlė iš anksto įdiegta kiekviename iOS įrenginyje ir gali rodyti pamesto įrenginio buvimo vietą žemėlapyje. Jos pagalba galėsite lengvai jį rasti ir valdyti. Norėdami įdiegti šią funkciją, Jums reikės kompiuterio ar kito iOS įrenginio su „Find My iPhone“ programėle. Deja, šios funkcijos pasiekiamos tik įjungus telefoną ir prijungus jį prie interneto. Norėdami naudoti šią funkciją, tiesiog prisijunkite prie iCloud ir aktyvuokite funkciją „Rasti mano iPhone“. Taip Apple sistema suras Jūsų telefoną žemėlapyje ir suteiks galimybę atkurti garsą įrenginyje, išsiųsti pranešimą į telefoną su „prarastu režimu“ arba ištrinti jo turinį.

„Rasti mano iPhone“ funkciją taip pat galite rasti savo „Mac“, „iPod“ ir „iPad“. Tai yra neįtikėtinai efektyvus įrankis beveik bet kurio „iOS“ įrenginio buvimo vietos stebėjimui. Apple taip pat naudoja kitą saugos formą, vadinamą aktyvavimo užraktu. Ji naudojama apsaugotų Jūsų iPhone nuo vagystės. Norėdami suaktyvinti užraktą, turite įvesti savo Apple ID ir slaptažodį, kad galėtumėte išjungti funkciją „Rasti mano iPhone“, išjungti savo įrenginį arba iš naujo jį suaktyvinti. 

Iphone 6

Kaip surasti nelabai išmanųjį mobilųjį telefoną.

1 žingsnis: paskambinkite į savo mobilųjį telefoną. Klausykite skambučio ar vibracijos ir pabandykite surasti jį, naudodamiesi savo sugebėjimais. Jei Jūsų telefonas tikrai pamestas ir yra kažkieno rankose, greičiausiai jie atsakys, jei ketina grąžinti telefoną. 

2 žingsnis: apmąstykite savo veiksmus. Atlikite išsamią vaizdinę paiešką. Jei skambindami negirdėjote skambučio ar vibracijos, negalvokite, kad Jūsų telefonas yra toli – akumuliatorius galėjo tiesiog išsikrauti, o telefonas išsijungti.

3 žingsnis: nusiųskite SMS į savo telefoną. Jei manote, kad kažkas pavogė ar galėjo rasti Jūsų telefoną, nusiųskite į savo telefono žinutę su kontaktine informacija ir atlygio pasiūlymu, jei nusprendėte atsilyginti už grąžinimą. 

4 žingsnis: Įspėkite savo paslaugų teikėją. Jei praradote viltį jį rasti, paskambinkite belaidžio ryšio operatoriui ir praneškite jiems, kad Jūsų telefonas prarastas. Paklauskite, galbūt jie siūlo GPS buvimo vietos nustatymo paslaugą. Jei ne, paprašykite jų sustabdyti Jūsų telefono paslaugų teikimą, kad būtų išvengta galimų apgaulingų mokesčių. Telekomunikacijų operatoriai taiko skirtingą politiką šiuo klausimu, tačiau visada verta išbandyti. 

5 veiksmas: pasiruoškite kitam kartui, jei kada nors vėl pamesite telefoną. Galbūt Jūs esate iš tų žmonių, kurie dažnai pameta telefoną. Todėl galite iš anksto apsvarstyti galimybę registruotis stebėjimo tarnyboje arba įsigyti telefono draudimą. 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of