Kaip veikia Galaxy S10 pirštų antspaudų jutiklis?

Naujienos

Mes išbandėme Galaxy S10+ ultragarso pirštų antspaudų jutiklį ir Galaxy S9+ jutiklį sausais, šlapiais ir nešvariais pirštais.

BARSELONA – po ekranu esančio Samsung Galaxy S10+ pirštų antspaudų jutiklis veikia geriau su šlapiais pirštais nei fizinis Galaxy S9+ jutiklis, tačiau su sausais pirštais naujasis jutiklis neveikia taip puikiai.

Galaxy S10+ yra pirmasis telefonas, kuriame naudojamas ultragarsinis pirštų antspaudų jutiklis, o ne fizinis ar optinis jutiklis. Ultragarsinio jutiklio privalumas, kaip teigia gamintojas Qualcomm, yra tas, kad jis geriau veikia su šlapiais ir nešvariais pirštais. Po kelių valandų bandymų buvo pastebėta, kad jis geriau veikia su šlapiais pirštais, tačiau nei ultragarsinis, nei fizinis jutiklis neveikia su lipniais pirštais.

Labiau erzina tai, kad jutiklis neveikia su sausais pirštais taip gerai, kaip fizinis jutiklis. Manoma, kad tai yra dėl to, kad nėra fizinio vadovo, kur dėti pirštą. S10 telefonai taip pat turi veido atpažinimo funkciją, tačiau įspėjama, kad ji nėra tokia saugi kaip pirštų antspaudų jutiklis.

Pirštų jutiklio zona yra nedidelė vieta telefono apačioje. Jame nėra fizinės žymos, o jūs vis tiek turite tiksliai nuspausti reikiamoje srityje. Neįjungtas jutiklis neveiks, o pernelyg greitai bakstelėjus tik pasirodys pranešimas: „Laikykite pirštą ant jutiklio šiek tiek ilgiau“. Bandymo rezultatai su sausais pirštais priklausė nuo prisilietimo stiliaus ir naudojamo piršto. Tvirtai paspaudus dešiniuoju nykščiu, rezultatas buvo 100 proc. tikslus. Paspaudus kairiuoju nykščiu, tikslumas buvo 80 proc., tikriausiai nuo spaudimo kampo. Greitai paspaudus nykščiu tikslumas sumažėjo iki 50-60 proc., todėl teko naudotis veido atpažinimo funkcija.

Bandant S9+, po 20 lietimų tikslumas buvo 85 proc. 100 proc. buvo tuomet, kai įsidėjau naująjį telefoną į S9+ korpusą, kuris nukreipė mano pirštą į jutiklio vietą (tokia pati patirtis buvo ir su Google Pixel 3). S9+ jutiklis juntamas geriau, nei S10. Bandant paliesti šlapiu nykščiu S10 jutiklį, tikslumas buvo 72 proc. ir tai daug geriau, nei S9+ jutiklis, kuris su šlapiu pirštu neveikia.

 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of