10 „Must-Have Android Apps“, skirtos 2019 metais

Programėlės

„Google Play“ parduotuvėje yra daugiau nei 3,5 mln. įrašų, tačiau šios svarbiausios 10 „Android“ programos tikrai nusipelnė vietos Jūsų „iPad“ pradiniame ekrane. Nesvarbu, ar  neseniai pradėjote naudotis „Android“, ar tai darote jau ilgą laiką, „Google Play“ parduotuvės 3,5 milijonų programų katalogas gali bauginti. Todėl mūsų sąrašas – tai puiki galimybė tiems, kurie nori pradėti rinkti savo programėlių kolekciją. Mes atvirai pripažįstame, kad šis sąrašas net nesiekia būti panašiu į begalinę „Google Play“ parduotuvės programų įvairovę. Mes taip pat žinome, kad kiekvienas turi skirtingus prioritetus, kai kalbama apie „Android“ įrenginius, todėl rekomenduojame ignoruoti programas, kurios Jums nėra svarbios.

Per metus mes išbandėme daugybę skirtingų programų „Android“, o daugelis iš mūsų, dirbantys „PCMag“, naudoja „Android“ telefoną kaip kasdienį įrenginį. Mes nesame naujokai pramogų programose, kurios daro mus našesnius. Atkreipkite dėmesį, kad šiame sąraše nėra žaidimų, nes jų yra tiesiog per daug, kad tilptų čia. Tačiau Jūs galite susipažinti su mūsų ypatingu „Android“ žaidimo aprašu, kartu su visomis žaidimų reikšmėmis. Taip pat apribojame „Google“ programų skaičių, įtrauktų į šį sąrašą, nes daugelis jų jau yra, kaip numatytosios programos, Jūsų įrenginyje. Mes nenorime, kad Jūs praleistumėte geriausią, ką siūlo „Google Play“ parduotuvė. Ši kolekcija yra tik „Android“ ledkalnio viršūnė. Mes siūlome atkreipti dėmesį į 100 geriausių „Android“ programų, tačiau yra dar daugybė ir kitų. Turite įvairius pasiūlymus dėl 10 svarbiausių „Android“ programų kitiems naudotojams? Praneškite mums apie tai savo komentaruose. Mes periodiškai atnaujiname šį sąrašą ir Jūsų pasiūlymai gali būti įtraukti.

 

Comixology Comics.

Nemokama.

Rasti likusius gulinčius komiksus Amerikos parduotuvėse gali būti pakankamai sunku, kaip ir ištraukti juos iš Jūsų krepšių ir skrynių. Komiksų programėlė veikia ir kaip vitrina ir kaip krepšys. Galite naršyti ir peržiūrinėti begalinius pasiūlymų sąrašus ir tada nusipirkti naujas knygas vienu bakstelėjimu. Tai tikrai labai paprasta! Priklausomai nuo Jūsų piniginės storumo, gali būti net pernelyg lengva. „Comixology Unlimited“ funkcija suteikia prieigą „prie visko, ką galite skaityti“ už 5,99 JAV dolerių per mėnesį, jei Jus domina skaitmeninis komiksų skonio meniu.

Dashlane.

59,99 JAV dolerių per metus.

Visi galime pagerinti savo slaptažodžius, naudojant slaptažodžių valdytojo pagalbą. „Dashlane“ yra puiki ir daugiafunkcinė paslauga, galinti sinchronizuoti slaptažodžius „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose. „Dashlane“ leidžia lengvai atnaujinti senus slaptažodžius ir apsaugoti Jūsų tapatybę internete, naudojant, pavyzdžiui, tokius įrankius kaip „Dark Web“ skaitytuvas (ieško sukompromituotus įrašus, integruotą VPN).

Evernote.

Nemokama.

„Evernote“ – tai Jūsų sąrašo valdytojas, balso įrašymo įrenginio vadovas, verslo vadybininkas, interneto vadybininkas ir universalus skaitmeninis daugiafunkcis įrenginys. Iš pradžių tai gali šokiruoti, bet Jūs greitai surasite daugybę pelningų programėlės naudojimo būdų. Mūsų mėgstamiausia funkcija – tai optinis simbolių atpažinimas (OCR), kuris lengvai leidžia ieškoti tekstą nuotraukose. Kitą kartą, kai kas nors Jums įteiks vizitinę kortelę, tiesiog nufotografuokite ją ir „Evernote“ surinks visą svarbią informaciją ir padarys ją pasiekiamą paieškai visuose Jūsų įrenginiuose ir kompiuteriuose, taip pat ir internete.

Būtinai perskaitykite mūsų organizacijos eksperto Jillio Duffy 5 patarimus „Evernote“ vartotojams.

 

Google Drive.

Nemokama, su papildomomis išlaidomis dėl didesnio saugojimo.

„Google“ diskas yra ne tik debesų saugojimo paslauga. Be sinchronizavimo ir failų saugojimo, jame taip pat yra galingas mobiliojo biuro rinkinys, todėl galite kurti ir redaguoti failus tiesiog savo telefone. „Drive“ gali net saugoti failus vietiniu mastu, peržiūrėti ar redaguoti autonominiu režimu.  Programėlė negali pakeisti Jūsų kompiuterio biuro paslaugų, bet yra jau stebėtinai arti to. Taip pat dėka „Drive“  lengviau yra bendradarbiauti ir dalintis dokumentais su kitais žmonėmis, nepriklausomai nuo naudojamos platformos.

Netflix.

8,99 JAV dolerių per mėnesį.

Kai kalbama apie mobiliojo vaizdo transliaciją, „Netflix“ programėlę sunku pralenkti.
Ji turi didžiulę, stabilią televizijos laidų ir filmų biblioteką, taip pat aukščiausios klasės funkcijas, pvz.,  4K transliacijos peržiūrą neprisijungus. „Netflix“ taip pat pirmauja tarp transliavimo paslaugas siūlančių programų, išleisdama originalias programas, pavyzdžiui, „Black Mirror“, „Crown“, „Narcos“, „OA“ ir „Stranger Things“. Netgi siūlo tinkamą „Streaming Anime“ pavadinimų pasirinkimą. Tai ne tik puikus laiko praleidimas, bet ir galimybė visada būti įvykių centre.

NordVPN.

11,95 JAV dolerių per mėnesį.

„NordVPN – Limited Deal“ – 2,99 JAV dolerių.

„Google“ ir mobiliosios antivirusinės kompanijos atliko puikų darbą – „Android“ (dažniausiai) be pavojingų kenksmingų programų. Bet kai prisijungiate prie viešojo „Wi-Fi“ tinklo, yra tikimybė, kad nesąžiningi žmonės galės perimti visą, ar dalį Jūsų informacijos. Štai kodėl virtualūs privatūs tinklai yra tokie svarbūs, ir „NordVPN“ apsauga yra viena geriausių. Kitos įdomios gudrybės, kuriuos galite atlikti su VPN: paslėpti savo IP adresą nuo reklamuotojų, ar pridėti prieigą prie turinio, susieto su regionu.

Pocket Casts.

Prenumeruojamos transliacijos – tai puikus būdas susipažinti su naujienomis, sužinoti daugiau apie konkrečias dominančias temas arba klausytis įdomias istorijas. Paprastai ir lengvai pritaikoma „Pocket Casts“ programėlė – puikus draugas norint atsipalaiduoti, žiūrint mėgstamą šou ar filmą. Programėlė taip pat gali sinchronizuoti garsą Jūsų įrenginiuose, galite pasirinkti peržiūrą nuo tos vietos, kur sustojote. Niekada nevėlu pradėti naudotis „Pocket Casts“ programėle.

 

Signal Private Messenger.

Nemokama.

„Signal Private Messenger“ yra nemokama ir užšifruota pranešimų platforma. Be tekstinių pranešimų, „Signal“ palaiko balso ir vaizdo skambučius, todėl yra labai universali. Daugelis populiarių pranešimų programų priklauso kompanijoms, kurios turi prastą vartotojų informacijos privatumą ir saugumą, todėl „Signal“ naudojimas yra geras būdas visiškai išvengti šių pavojų. Signalo nustatymas taip pat yra paprastas. Tiesiog įveskite telefono numerį ir pasirinkite naudotojo vardą. Viskas… Esate pasiruošę mėgautis saugiu ryšiu.

Snapseed.

Nemokama.

„Google“ priklausantis „Snapseed“, įveikė liniją tarp visaverčio grafinio redaktoriaus ir Instagram stiliaus nuotraukų filtravimo programos. Tai siūloma elegantiškoje ir patrauklioje pakuotėje. Geriausia yra tai, kiek kontrolės programėlė suteikia Jums, kaip filtrai ir efektai taikomi Jūsų nuotraukoms. Ji net leidžia atlikti Jums nežymius kameros failų pakeitimus, ir tiksliai derinti ekspoziciją ir detales. Kūrybingam fotografui tai tikrai patiks.

Spotify.

Nemokama. Premium planų kaina prasideda nuo 9,99 USD per mėnesį.

Yra daug būdų, kaip galima klausyti muziką telefone. „Spotify“ siūlo puikų derinį: aiškų,  švarų garsą ir turtingą katalogą, apimantį daug žanrų. Bendri grojaraščiai leis Jums ir Jūsų draugams mėgautis savo mėgstama muzika. Kiekvienas ras pagal savo poreikius ir nuotaiką. Daugelio įrenginių palaikymas yra įspūdingas, nes leidžia nuotoliniu būdu perjungti atkūrimą iš vieno įrenginio į kitą. Jei „Android“ įrenginyje planuojate naudoti tik vieną srautinės muzikos paslaugą, pasirinkite „Spotify“, Jums patiks.

 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of