10 greičiausiai populiarėjančių arba perkurtų programėlių 2018 metais

Apžvalgos

Pamirškite nevertingas, nors ir labai populiarias, programėles, skirtas išmaniesiems telefonams ar kompiuteriams. Dabar žmonėms reikia funkcionalių programėlių, kurios turi tam tikrą tikslą.

2018 m. pradžioje greičiausiai populiarėjusios programėlės

Čia pateiktos greičiausiai populiarėjusios ar neseniai perkurtos programėlės 2018 metais, remiantis programėlių platformos Zapier duomenimis, kurie susistemino duomenis pagal tai, kaip vartotojai naudojosi jų platforma.

1.     Discord

Jaučiate nostalgiją tiems laikams, kai iki paryčių žaisdavote žaidimą „The Sims“ ir susirašinėjote su draugais? Programėlė Discord yra bendravimo balsu ir žinutėmis programėlė, kasdien suburianti daugiau nei 14 milijonų žaidėjų, kurie žaisdami kalbasi naudodami vaizdo ir garso priemonėmis.

2.     Things 3

Jei Jums reikia pagalbos organizuojant Jūsų darbų grafiką, tačiau neturite asmeninio asistento, pabandykite Things 3. Ši apdovanojimą gavusi užduočių valdymo programėlė gali padėti greičiau atlikti numatytus darbus ir pasiekti numatytus tikslus.

3.     Leadpages

Kitaip nei įprastas Jūsų elektroninis paštas, Leadpages padės sukurti nukreipimo puslapius, internetinius seminarus ir reklamas. Programėlė orientuota į augantį elektroninio pašto adresų sąrašą, tuomet nukreipia į trečiosios šalies puslapį, o tada galima siųsti reklaminę kampaniją tiems, kurie ten prisijungę.

4.     Klayivo

Klayivpo surenka duomenis iš Jūsų el. prekybos platformos, programinės įrangos, naudojamos pardavimams ar kitų rinkodarai skirtų įrenginių ir padeda sukurti tikslinį el. laišką – naujienlaiškį  ar socialinių tinklų rinkodarai skirtą tekstą. Galite nustatyti automatinį elektroninį pranešimą, kuomet vartotojas prisijungia norėdamas atsisakyti pirkinių krepšelio ar atsijungti.

5.     Square

Square padeda valdyti Jūsų įmonės skaitmeninius finansus. Keturiose skirtingose platformose („Payments“, „Point of Sale“, „Payrol“l ir „Capital“), Square padeda sekti pinigus išmaniajame įrenginyje. Programėlę galima naudoti tiek su Apple, tiek su Android programine įranga, galite atlikti sandorius, sudarytus su klientais, išmokėti darbuotojams atlyginimus ir padidinti įmonės kapitalą.

6.     Salesflare

Jei manote, kad praleidžiate per daug laiko atnaujindami CRM, Salesflare programėlė yra skirta kaip tik Jums. CRM persipildo, o Salesflare įveda duomenis už Jus, kad galėtumėte dėmesį skirti pardavimams. Siunčiami svarbūs pranešimai, primenama, kuris darbuotojas su kuriuo klientu bendravo, kad Jūsų komanda galėtų efektyviai dirbti kartu ir siekti pelno.

7.     Coda

Jei norite sukurti naują internetinį puslapį ir nenorite to patikėti senesnėms programoms, Coda programėlė gali Jums padėti. Jis koreguoja tekstą taip, kad jis pilnai atitiktų kodavimo reikalavimus.

8.     Landbot

Landbot per kelias minutes sukurs jums „Chatbot“, kuris bus Jūsų internetiniame puslapyje ir taip padėsite savo klientams lengviau naudotis internetiniu puslapiu.

9.     ClickUp

ClickUp – lengvai naudojama produktų valdymo programinė įranga, kuri padės Jūsų komandai produktyviai ir efektyviai dirbti. Tai leis integruoti Jums daugiau nei 1000 kitų paslaugų, tokių kaip „Slack“ ir „Zapier“ ir viskas, ko Jums reikia, bus vienoje vietoje.

10.  Ghost

Ghost – modernus leidybos įrankių rinkinys, paprasta platforma, kuri padeda sukurti ir valdyti tinklaraštį ar publikacijas. Programėlė redaguoja, valdo turinį bei sukuria tinkamą SEO turinį.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of