Razer Phone 2 telefonas

Naujienos

Naujasis Razer Phone 2 telefonas, lyginant su paskutiniu modeliu, žada maksimalų žaidimų našumą ir geresnę kamerą.

Žaidimų telefonai grįžta. Razer pademonstravo savo naująjį Razer Phone 2 – puikų, milžinišką telefoną, kuris sukurtas taip, kad užtikrintų absoliučiai maksimalų našumą. O 799 JAV dolerių siekianti kaina yra gerokai mažesnė nei tūkstančius kainuojantis Apple ar Samsung.

Pirmasis Razer telefonas buvo orientuotas į žaidimus, nes jis neatitiko pagrindinių išmaniųjų telefonų kriterijų, tokių kaip pokalbių kokybė ir kamera. Naujasis telefonas yra tokio pat dydžio ir formos, tačiau vidinės dalys yra visiškai naujos – tai tarsi atsakas visiems, kurie skundėsi ankstesniu modeliu.

Razer Phone 2 matmenys yra 6,26 x 3,11 x 0,33 colio ir jis yra labai platus. Tai reiškia, kad nėra skirtumo laikant jį vertikaliai ar horizontaliai – prietaisas pritaikytas žaidimams ir medijoms. Telefonas turi didelę bateriją, mikro SD kortelės lizdą ir yra atsparus vandeniui. Jei patinka mobilieji gaminiai, kuriuos gaminant dėmesys skiriamas plonumui, jums jis turėtų patikti.

Kita vertus, prietaise nėra ausinių lizdo, kaip ir pirmajame Razer telefone. Kita vertus, Razer į įrenginį įdėjo galingesnę ir didesnę bateriją.

Kalbant apie kamerą, panašu, kad Razer pasimokė ir 12 megapiksleių pagrindinė kamera (viena įprasta, kita – 2x), yra visiškai kitokia. Bendrovė pasirinko Sony jutiklius, įdiegė visiškai naują optiką, pakeitė automatinio fokusavimo ir HDR algoritmus – taip teigia Razer programinės įrangos vyriausiasis inžinierius Vivek Gowry.

Dvigubi priekiniai garsiakalbiai yra tikrai galingi, demonstracinėje versijoje galingumas siekia iki 103 dB, o tai yra 9 dB daugiau nei kituose telefonuose.

120 Hz ekranas taip pat toks yra vienintelis (Apple turi 120 Hz liečiamą jutiklį, tačiau ekranas atnaujinamas tik 60 kartų per sekundę). Ekranas siekia 5,72 colių, 2560 x 1440 skystųjų kristalų – taip pat, kaip ir ankstesniame Razer modelyje, tačiau jis yra sertifikuotas HDR ir turi daugiau spalvų. Rzer teigia, kad ekranas yra 50 proc. šviesesnis, o šešėliai detalesni.

120 Hz ekranas turi du privalumus: leidžia nustatyti didesnį kadrų skaičių dažnį žaidžiant mobiliuosius žaidimus ir sklandžiau naršyti programose, pavyzdžiui, žiniatinklio naršyklėje. Ne viskas sklandu, nes žaidimų metu naudojamas didžiausias našumas, o Android lyginamosios analizės būklė yra gana bloga. Tačiau jūs galite sureguliuoti žaidimus naudodami integruotą nustatymų programą, pavyzdžiui, vieną žaidimą paleisti 120 Hz, o kitą tik – 60 Hz.

Muzika, vaizdo įrašai – prietaisas didelis ir galingas. Norėtume išsamiau palyginti LCD ekraną su OLED, tačiau LCD yra tikrai stipriai patobulintas, turintis platų spalvų spektrą ir labai aukštą vaizdo taškų tankį.

Razer papildė standartinį 2,8 GHz Qualcomm Snapdragon 845 ir šis 2,8 GHz greitis išlaikomas ilgiau nei kituose telefonuose.

Naujoji stiklinė telefono nugarėlė taip pat funkcionali. Razer Phone 2 turi LTE gigabitą su Qualcomm X20 modemu. Jis tinkamai prijungtas prie AT&T, T-Mobile (įskaitant naująją 71 juostą) ir Verizone LTE, tačiau jame nėra CDMA, todėl neveiks Sprint ir nėra aišku, ar Verizon leis jam prisijungti prie tinklo.

Taip pat yra belaidis įkrovimas: 15W greitas didelės, 4000 mAh baterijos įkrovimas, kartu su QuickCharge 4+ USB-C krovimu.

Stiklinė nugarėlė leidžia keisti LED spalvas. Galite nustatyti, kad spalva būtų perkelta skirtingais modeliais.

Bus siūlome du telefono modeliai. Standartinis 64GB modelis kainuos 799 JAV dolerių. Taip pat bus 128 GB modelis su „satino“ padengimu (kuris nesimato), kuris kainuos 899 JAV dolerių.

Razer nepateikė pirmojo telefono pardavimų rezultatų, pranešė tik tiek, kad „pardavimai lenkia lūkesčius“. Razer pardavė telefonus Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Pietryčių Azijoje.

Tačiau originalusis Razer telefonas buvo aukštos klasės ir pardavinėjamas „Best Buy“ ir „Microsoft“ parduotuvėse.

Pasak Counterpoint Research, 87 proc. JAV parduodamų telefonų yra Apple, Samsung, LG ar Motorola. Žvelgiant į pirmojo ketvirčio rezultatus, kiti populiariausi gamintojai yra Alcatel – 2 proc., Google – 1 proc.

Žaidimų telefonai kuria kitą rinką. Pavyzdžiui, Kinijoje Xiaomi turi Black Shark, o ZTE turi Red Magic. Tačiau JAV pagrindinis žaidimų telefonas yra iPhone.

Kaip ir Nextbit ir HTC, Razer iš tikrųjų yra naujovė ir siūlo kažką kitą, nei rinkoje esantys telefonai. Tikimės, kad kažkas tai pastebės.

 

Taip pat skaitykite