Samsung ketina slėpti kamerą po telefono ekranais

Naujienos

Niekas nemėgsta skylės išmaniojo telefono viršuje, todėl Samsung ketina paslėpti kamerą po priekiniu telefono ekranu.

Siekdami, kad išmaniųjų telefonų ekranai būtų kuo didesni, gamintojai pašalino rėmelius, ir pakeitė juos įpjovomis. Tikriausiai įpjovos nėra labai mėgstamas dalykas, nes Samsung stengiasi jas pašalinti ir paslėpti vaizdo kamerą už ekrano.

Kameros paslėpimas už ekrano gali atrodyti neįmanomas, bet mes jau žinome, kad yra telefonų su nematomu pirštų antspaudų skaitytuvu, įdiegtu už ekrano, tad kodėl gi ne?

Kaip praneša CNBS, Samsung dirba ties šia naujove, tačiau greitai ji nepasirodys. Yang Byung-duk, Samsung mobiliųjų komunikacijų tyrimų ir plėtros grupės viceprezidentas, paaiškino: „Nors per ateinančius vienerius metus tai ir netaps įmanoma, technologijos kūrimas juda į priekį ir kameros skylė nebus matoma, nepakenkiant jos funkcijoms“.

Ekrane rodomų pirštų antspaudų jutiklių masinė gamyba pradėta 2017 m. pabaigoje ir pirmą kartą pasirodė telefone Vivo. Neseniai Samsung į Amazon paleido naująjį Galaxy S10, kuris kainuoja 899,9 JAV dolerių. Telefonas yra su ekrano apsauga, iš anksto įdiegta tai, kad būtų užtikrintas pirštų antspaudų jutiklio veikimas. Šis optinis jutiklis veikia apšviesdamas ekraną ir užfiksuodamas atspindėtą šviesą, kai pirštas yra virš jo.

Norint, kad kamera veiktų efektyviai, reikės išjungti ekrano pikseliu ir leisti šviesai laisvai tekėti į kamerą. Panašu, kad tam tikri ekrano technologiniai pakeitimai bus reikalingi tam, kad jį būtų galima naudoti, tačiau to teks palaukti dar kelis metus.

 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of