Samsung sulenkiamas telefonas: taip, jis bus

Naujienos

Samsung Mobile Facebook paskyroje pakeitė savo profilio nuotrauką, kurioje vaizduojamas per pusę sulenktas Samsung logotipas – tai ne tokia ir subtili užuomina, kad Korėjos technologijų gigantas iš tiesų pristatys sulenkiamą telefoną.

Pasiruoškite sulenkiamam išmaniajam telefonui, Samsung fanai.

Samsung Mobile Facebook paskyroje pakeitė savo profilio nuotrauką, kurioje vaizduojamas per pusę sulenktas Samsung logotipas – tai ne tokia ir subtili užuomina, kad Korėjos technologijų gigantas iš tiesų ketina pristatyti sulenkiamą telefoną.

Šis žingsnis neturėtų būti staigmena. Rugsėjo mėn. interviu, duotame CNBC, Samsung Mobile vykdantysis direktorius DJ Koh teigė, kad Pietų Korėjos technologijų gigantas planuoja išleisti išmanųjį telefoną sulenkiamu ekranu. Šis telefonas yra laukimas. Neseniai atliktoje PCMag apklausoje 44 proc. apklaustų žmonių (iš 2500) teigė, kad jie norėjo, jog Samsung pristatytų sulankstomą telefoną spalio 11 d. Vykusiame 4X Fun renginyje Malaizijoje. Tai neįvyko – vietoj to Samsung pristatė keturių kamerų Galaxy A9.

„JAV rinkoje šiuo metu vyrauja 1000 JAV dolerių vertės išmanieji telefoną, todėl pats metas pristatyti naujausius, pažangius, sulankstomus išmaniuosius telefonus“, kalbėjo Segan renginyje Malaizijoje.

Kalbant apie kitas funkcijas, sulankstomas telefonas pasiūlys planšetinio kompiuterio funkcionalumą ir daugiafunkcines galimybes.

Praėjusią savaitę mažai žinoma kompanija „Royale Corporation“ sudavė smūgį Samsung ir pristatė pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną sulankstomu ekranu. FlexPai turi lankstų ekraną, kurį galima perlenkti kaip piniginę.

 

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of