Sony Xperia 10 jau galima užsisakyti JAV – tai įdomi Moto G7 alternatyva

Apžvalgos

Neseniai vykusiame 2019 m. Mobiliojo pasaulio kongrese, Sony pristatė keturis naujus išmaniuosius telefonus: aukščiausios klasės Xperia 1, vidutinės klasės lygio Xperia 10 ir Xperia 10 Plus, bei paprastesnį Xperia L3. Kadangi visi mobilieji telefonai bus išleidžiami Jungtinėse Amerikos Valstijose, jau dabar iš anksto galima užsisakyti tik vieną iš jų: Xperia 10. Jo kaina šiek tiek viršija 300 eurų.

Xperia 10 yra itin įdomus vidutinės klasės telefonas, turintis 6 colių, 1080 x 2520 pikselių ekraną ir 21:9 vaizdo santykį (tai yra reta šių laikų mobiliųjų telefonų savybė). Šis ekranas puikiai tinka ne tik norint žiūrėti filmus, įrašytus šiuo vaizdo santykiu: juo galima atlikti ir kelis darbus vienu metu, kai norite iš karto naudotis dviem programėlėmis.

Dėl kainos ir funkcijų, kurias turi Sony Xperia 10, šį įrenginį galima lyginti su Motorola Moto G7 – kitu nauju telefonu, kurį galima iš anksto užsisakyti JAV. Šiuose telefonuose yra Android 9 Pie programinė įranga, siūlanti 64 GB laikmeną ir dvigubas galines kameras. Vis dėlto, Xperia X10 turi Qualcomm 630 procesorių ir 3 GB RAM, o Moto G7 – yra įdiegtas naujesnis ir šiek tiek geresnis Snapdragon 632 bei 4 GB RAM. Dar vienas privalumas, kurį turi Motorola telefonas – tai mažesnė kaina, kuri nesiekia 270 Eurų.  

Sony mobilieji telefonai pigu.lt

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of