Štai ką reikia daryti nukritus telefonui į vandenį (svarbu: nenaudokite ryžių)!

Apžvalgos

Nukritus telefonui į vandenyje, kiekvienas pradeda panikuoti. Tuomet, po pirmo šoko ir siaubo jausmo, greitai pašalina jį iš vandens, kad ir kur tai būtų atsitikę. Bet, įdomu, ką gi daryti toliau.  Pabandykite  nesijaudinti. Tikriausiai norėsite išimti akumuliatorių (bet neatjunginėkite jo, jei tai nėra vienintelė galimybė išjungti telefono energiją). Tai apsaugo nuo trumpojo jungimo. Bet ar įmanoma išsaugoti telefoną, visiškai panardinta į vandenį? Kartais taip. Štai ką reikėtų atlikti. 

  • Įdėkite telefoną į maišelį su priemonėmis, kurios sugeria drėgmę.

Pigiausia ir paprasčiausia telefono džiovinimo strategija, kuria dažniausiai dalijasi dauguma naudotojų, – įdėti telefoną į maišelį su ryžiais  24 – 36 valandoms. Patartina telefoną bent  šiek tiek apvynioti popieriniu rankšluosčiu, nes kai sausi ryžiai sugeria drėgmę, tampa šlapiais ryžiais. Tai tikrai nėra geras sprendimas. Asmeniškai aš taip tikrai nedaryčiau. Yra daug geresnių džiovinimo priemonių. Pavyzdžiui, silicio dioksido pakuotės, kurias galima rasti batų dėžutėse, vitaminų buteliukuose ir, kartais, džiovintų vaisių įpakavimuose. Jos skirtos sugerti drėgmę ir palaikyti sausą aplinką, todėl būtų daug geresnė strategija, norint išdžiovinti telefoną, nei maišelis su lipniais ryžiais. 

  • Nuplaukite telefoną.

Sakysite: ką? Nežinau kaip Jus, bet aš nenorėčiau naudotis telefonu, kuris įkrito į klozetą, neišplovęs jo. O jei jis nukris į druskingą vandenį, pavyzdžiui, vandenyną, nenorėsite telefone, tikriausiai, palikti sūraus vandens. Plaukite telefoną po tekančiu vandeniu, bet nemerkite jo.

  • Naudokite džiovinimui ilgesnį laiką. 

Keturiasdešimt aštuonios valandos turėtų būti mažiausias laikas, skirtas Jūsų telefonui išdžiūti. Galimybė skirti tam dar daugiau laiko, būtų dar geriau. Kai ruošiate telefoną džiovinimui, stenkitės per daug jo nejudinti. Taip pat rekomenduojama, džiovinant telefoną, laikyti jį tam tikru kampu, taip, kad USB prievadas būtų nukreiptas žemyn, kad iš telefono galėtų nutekėti visas likęs vanduo.

  • Veiksmų „Negalima“ sąrašas.

  Negalima džiovinti telefoną džiovinimo priemonėmis (pavyzdžiui plaukų džiovintuvu), kad vanduo išgaruotų. 

  Negalima dėti telefoną į šaldiklį, nes vanduo jame tiesiog užšals. 

  Nemėginkite naudotis savo telefonu, norėdami pamatyti, ar jis veikia, iškart po įvykio. Džiovinimo metu telefonas turi būti išjungtas.

Sušlapęs telefonas nebūtinai yra jo „mirties“ nuosprendis. Taikant kai kurias prevencines ir parengiamąsias priemones, šlapias telefonas gali būti tik nedidelė problema, o ne didelė nelaimė.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of