Top 10 prabangių mobiliųjų telefonų

Naujienos

Gyvenkite prabangų gyvenimą su 1 milijono dolerių ir 120 karatų deimantų apgaubtais telefonais, su modeliais su safyro kristalų mygtukais arba raminančiais skambėjimo tonais.

„GoldVish“ „Le million“

Akivaizdu, kad Švedijos dizaineris Emmanuelis Gueitas žinojo kelią į moters širdį, kai jis sukūrė „GoldVish“ „Le million ‘Piece Unique“. Šis rankų darbo telefonas yra pagamintas iš 18 karatų balto aukso su 120 karatų VVS-1 deimantais. „Le million“ Piece Unique pirmą kartą buvo pristatytas 2006 m. rugsėjo mėnesį Europoje „Milijonierių mugėje“.

Rusijos verslininkas pirko telefoną už vieną milijoną eurų. Gineso pasaulio rekordų pareigūnai dalyvavo sandorio metu ir paskelbė, kad pardavimas yra pats brangiausias ir mobilusis telefonas išskirtinis. Ribotas, 100 vienetų leidimas, bus platinamas visame pasaulyje ir galimas tik pagal specialų užsakymą.

VIPN Black Diamond

VIPN

Suprojektuotas Singapūro menininko Jareno Guo, juodasis deimantas turi tik du deimantus, įrengtus išorinėje pusėje: vieną ant vadymo dalies, o kitą – galinėje telefono dalyje.

Deimantai yra didesni nei du karatai ir juos teikia „Diamanthaus“ iš Šveicarijos. Telefonas yra aprūpintas 2,1 colio jutikliniu ekranu, 2 GB SD kortele, „Wi-Fi“ ir veikia su „Windows Mobile 5“. Tik penki telefonai bus išleisti pirmąjį šių metų pusmetį ir bus parduodami už 300 000 JAV dolerių.

Nokia 8800 Sirocco Limited Gold S Edition

Jei vieną dieną laimėsite loterijoje, galbūt svarstysite apie 16 000 JAV dolerių kainuojantį telefoną. Pristatome „Sayn Design“ „Nokia 8800 Sirocco Limited Gold S“ versiją. Galinį dangtelį ir klaviatūrą sudaro 150 g grynas auksas; ekrano dangtelis yra pagamintas iš 24 karatų aukso. Telefone yra standartinės funkcijos: pavyzdžiui, laikrodis, kalendorius, „Bluetooth“ ir 2MP kamera, tačiau ypatingai trumpas pokalbių laikas – iki 2,75 valandos.

„VX Royal Hearts on Fire“ telefonas

Šiemet turėjau malonumą palaikyti šį prabangų telefoną „Consumer Electronics Show“ parodoje. Ir leiskite man pasakyti, kad tai buvo įspūdinga. „VX Royal Hearts on Fire“ telefonas sveria 107 gramus, turi 1,9 colio ekraną, atkūria MP3 ir MP4 formatus, ir taip – yra padengtas 24 karatų auksu.

Ji parduoda apie 1,800 JAV dolerių per platintojus BeyondCell.com, Save2Buy.com ir FatGift.com. Bendrovė taip pat parduoda tvirtą aukso ir balto aukso versiją – gaudykit! – 12,000 JAV dolerių.

Mago Luxury Smartphone

MAGO

Ieškote išmaniojo telefono be aukso ir deimantų?

„Mago Luxury Smartphone“ turi viską, ko tikitės išmaniajame telefone: „Bluetooth“, „WiFi“, jutiklinis ekranas, SD / MMC kortelės lizdas ir USB 2.0. Pasak Gizmodo, jis turėjo būti išleistas praėjusių metų viduryje ir kainuoti 3000 eurų (~ 3 908 JAV dolerių), bet tik Rusijoje.

Mobiado Luminoso

1700 JAV dolerių kainuojantis „Mobiado Luminoso“ yra pirmasis pasaulyje 3G prabangus mobilusis telefonas.

Įrengtas didelis QVGA ekranas, 2 megapikselių kamera su skaitmeniniu priartinimu ir 2 GB išplėstine „microSD“ atmintimi. „Luminoso“ yra „Bluetooth“ telefonas, veikiantis bet kuriame GSM tinkle.

Tai, kas gi stebina šiame prabangiame telefone? Jame yra safyro klaviatūros apšvietimas. Telefonas taip pat palaiko MP3, MP4, eAAC + ir AAC muzikos failų formatus, taip pat 3GPP, H.263 vaizdo, MPEG-4 ir AMR vaizdo failus.

Kiekvienas „Mobiado Luminoso“ turi „microSD“ kortelę, ausines, įkroviklį, valymo šluostelę, dėklą ir naudojimo instrukciją. Deja, artimiausiu metu jis nepalies JAV.

Bang & Olufsen Serene

Pakeiskite savo skambėjimo tonus raminančiais žalvario, plieno ir medienos garsais.

(Žinau, žinau. Tai šiek tiek keista, bet skaitykite…) „Bang & Olufsen“, Šiaurės Amerikos prabangių namų kino ir muzikos sistemų tiekėjas, bendradarbiaudamas su „Samsung Electronics“ ir dizaineriu Davidu Lewiu, siūlo naudotojams „Serene“ mobilųjį telefoną. Jo trys unikalūs skambėjimo tonai turėtų „nuraminti ir atkreipti naudotojo dėmesį (ne signalizuoti) į skambutį.“ Kiekvieną toną galima nustatyti 4 skirtingu greičiu, o iš viso yra 12 skirtingų greičių.

„Serene“ taip pat turi „Bluetooth“, valdymo ratuką, 2,1 colio ekraną ir, kai jis yra prijungtas prie doko stoties arba nustatytas kaip „Table“ režimas, telefono ekranas gali pasisukti 180 laipsnių. Už $ 1,275 šis gydomasis telefonas gali būti Jūsų.

LG Prada

Prada

Jei esate visų „Prada“ dalykų mylėtojas, tuomet LG „Prada Phone“ tikrai yra skirtas Jūsų stiliui. Juodos spalvos „Prada“ telefonas yra su jutikliniu ekranu, MP3 / video grotuvu, lizdu išorinei atminčiai, „Bluetooth 2.0“ ir dokumentų peržiūrėjimo funkcija. Tikriausiai jis nepasieks JAV, bet vasarį debiutuos už 600 eurų (~ 781 JAV dolerių) Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Italijoje bei kitose šalyse.

MOTORAZR V3i Dolce & Gabbana

Už 400 JAV dolerių, galite gauti šį aukso ir sidabro apdailos MOTORAZR V3i Dolce & Gabbana GSM telefoną. Jame yra „Bluetooth“, 1,23 MP kamera su priartinimu, vaizdo įrašymo / atkūrimo funkcijos ir MP3 grotuvas. Kiekvienas „V3i Dolce & Gabbana“ komplektuojamas su įkrovikliu, USB laidu, 64 MB „Transflash“ kortele ir adapteriu bei „Dolce & Gabbana“ žavesiu.

Gresso Black Aura

Kitas prabangus telefonas iš Rusijos yra „Gresso Black Auraline“.

Kiekvienas modelis nėra pagamintas iš plieno ar plastiko, ko galima buvo tikėtis. Vietoj to, šie rankų darbo telefonai tik 15 mm storio, yra pagaminti iš Afrikietiško Juodmedžio. „Blingin“ modelis, „Blackwood Gold Edition“, yra papuoštas 18 karatų rausvais auksiniais intarpais. „Black Aura“ kolekcijos telefonai gali veikti GSM 900/1800/1900 dažniuose. Išleistas – 2007 m. Kainos dar nenustatytos.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of