Top 5: „iPhone“ nuotraukų programos.

Naujienos

Tiesą sakant, „iPhone“ yra daug daugiau nei tik telefonas, tai ir darnus geras fotoaparatas: įrengta 8 megapikselių kamera, geras paprastas apšvietimas su F2.4 diafragma, aiškus 5 elementų objektyvas ir atkūrimo laikas tarp kadrų mažesnis nei sekundę. Dar viena svarbi priežastis, dėl kurios galima jį pasirinkti – tai galimybė naudoti garso reguliavimo mygtuką. Dar pridėkite galimybę geografiškai pažymėti nuotraukas ir gausite puikią kombinaciją.

Bet ką daryti su šiomis puikiomis nuotraukomis? Jau įdiegta fotoaparato programa turi minimalų nuotraukų redagavimą – rotaciją, apkarpymą, raudonų akių efekto šalinimą ir automatinį apšvietimą. Tačiau pamiršite apie bet kokius kietus efektus. Toliau pateikiamos programos yra daugiau, nei meno ir šviesos filtrai, taip pat pagrindiniai įrankiai, pavyzdžiui, baltos spalvos balanso koregavimas ir atrankinis fokusavimas.

„iPhone“ – tai prijungtas prie interneto įrenginys, ir IOS turi keletą integruotų bendrų funkcijų, tačiau  būtent šios socialinės nuotraukų redagavimo programos leis Jums perkelti nuotraukas draugams, artimiesiems ir netgi visam pasauliui nauju lygiu. Dauguma naudoja savo foto – specifinius tinklus, bet  dalinasi nuotraukomis ir „biggies“, „Facebook“ ir „Twitter“ puslapiuose. Be tolesnių veiksmų, čia pateiktos „AppScout“ 5 geriausios „iPhone“ nuotraukų programėlės su socialiniais siekiais:

5. Repix

repix

Nemokama programa.

„Repix“ specializuojasi pridedant efektą pasirinktoms Jūsų nuotraukų dalims, o ne naudojant „Instagram“ viso ekrano filtrus. Su ja „piešiate pirštu“, taip sukurdami individualų dizainą. Ji taip pat apima pagrindinius vaizdo nustatymus, tokius kaip ryškumas ir spalvų sodrumas. „Repix“ apsikeitimo galimybės apima visus tikėtinus: „Facebook“, „Twitter“, „Tumblr“ ir net Instagram, išskyrus „Flickr“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „PCMag“ visą „Repix“ apžvalgą.

4. EyeEm

eyeem

Nemokama programa.

Jei esate nusivylę „Instagram“ dėl pernelyg didelio privatumo pažeidimo, Jums gali patikti „EyeEm“ programa. Ji siūlo geresnes nei Instagram svetainių ir bendras funkcijas, taip pat slidžiosios programos sąsają. Galite lengvai dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“, „Twitter“, „Tumblr“, „Flickr“ ir „Foursquare“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite visą „PCMag EyeEm“ apžvalgą.

3. Lightt

lightt

„Lightt“ yra dar viena nuotraukų dalinimosi programa. Tai nėra nuotraukų tobulinimo programa. Vietoj to, ji sukuria begalinį judančių vaizdų srautą 10 sekundžių „akcentų“ forma, kurį galite padaryti visiškai privatų arba viešai prieinamą socialiniame tinkle „Lightt“. Ji taip pat leis Jums pasidalinti akcentais „Facebook“ ir „Twitter“. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą „PCMag Lightt“ apžvalgą.

2. Instagram

instagram

Nemokama programėlė.

Šios programėlės tikriausiai nereikia pristatyti, nes dauguma naudotojų seka mobiliojo ryšio programinę įrangą net ir atsitiktiniu būdu. Tačiau pati programa ir jos paslaugos neseniai pagerėjo, ypatingai tinklalapių skyriuje. Dabar galite peržiūrėti visas savo kontaktines nuotraukas žiniatinklio naršyklėje, taip pat ir programos viduje. Nenuostabu, kad 43 proc. Instagram nuotraukų nenaudoja gerai žinomų meno filtrų, o dar mažiau naudotojų tikriausiai naudojo pasirinktinio fokusavimo galimybes. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite neseniai atnaujintą „Instagram“ apžvalgą.

1. Flickr

flickr

Nauja „iPhone“ telefonams skirta „Flickr“ programa, tapo populiariausia nuotraukų dalijimosi svetaine, ir siūlo daug daugiau, nei bet kuri kita analogiška. Jūs gausite ne tik Instagram stiliaus filtrus ir socialinius tinklus, bet ir įntegruota papildomą fotoaparato programą, kuri leis atskirti fokusavimo ir ekspozicijos taškus, su galimybe pilnai atkurti vaizdus. O kai jau įkėlėte savo vaizdus, galite pasinaudoti nepriekaištingomis „Flickr“ bendromis funkcijomis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite „PCMag“ naują „Flickr“ „iPhone“ apžvalgą.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of