Top 5: Pranešimų siuntimo programėlės „Windows Phone“ telefonams.

Naujienos

Jei ieškote patikimos pranešimų siuntimo programos, patikrinkite šias penkias, skirtas „Windows“ telefonams. Pranešimų ir teksto siuntimo programos padeda taupyti pinigus, nustatydami įkainius, kuriuos gali sumokėti Jūsų telefono paslaugų teikėjas. Tačiau sunku rasti patikimą pranešimų programą su stipriu naudotojų tinklu, kad galėtumėte bendrauti su draugais ir šeima be papildomų mokesčių. Jei turite „Windows Phone“ ir ieškote pranešimų programos, kuri apima tai, ko ieškote, patikrinkite šias penkias geriausias programas.

Nimbuzz Messenger

Nimbuzz

Nemokama programa.

„Nimbuzz Messenger“ yra „VoIP“ programa, kuri leidžia Jums neribotai ir nemokamai skambinti ir siųsti nemokamus pranešimus kitiems „Nimbuzz“ vartotojams. Galite lengvai tapti „All-in-One“ mobiliojo ryšio centru, nes galite prisijungti prie savo socialinių tinklų ir MP abonementų, taip pat siųsti pranešimus per programą. Tai puiki programa, kuri turi lengvai naudojamą sąsają ir kitas įdomias funkcijas, pavyzdžiui, kontaktų valdymą, nemokamus avatarus ir pokalbių bičiulius, kurie leidžia siųsti „tweet‘us“. „Nimbuzz“ taip pat siūlo skambinimo paslaugą „NimbuzzOut“, kuri leidžia skambinti į fiksuotojo ryšio ir mobiliuosius telefonus tiek JAV, tiek tarptautiniu mastu. Taigi, jei ieškote vieno langelio „Windows Phone Messaging“ programos, „Nimbuzz“ yra tai, ko Jums reikia.

WhatsApp

WhatsApp

Nemokamas pirmuosius metus; 99 JAV centų per metus.

Iš visų žiniatinklio programų, WhatsApp pasižymi tikriausiai didžiausia naudotojų baze. Panašiai kaip ir „Nimbuzz“ ir kitoms pranešimų paslaugoms, galite siųsti nemokamus tekstinius, vaizdo ir garso pranešimus kitiems „WhatsApp“ naudotojams. Pagal savo galimybes, ji turi keletą papildomų nustatymų, nei standartinė tekstinių pranešimų programa: daugiaformačiai pranešimai, šypsenėlių įterpimas ir pokalbio fono keitimas… Kita nuostabi funkcija yra vaizdo ir garso įrašų įtraukimas į pokalbį. Jei nebūsite patenkinti esama momentinių pranešimų programa, šią programą tikrai norėsite išbandyti.

Viber

Viber

Nemokama programėlė.

Ši „VoIP“ programa, skirta patobulinti vartotojų pokalbių ir teksto patirtį su įspūdingomis funkcijomis, pavyzdžiui, grupiniais pokalbiais iki 40 žmonių, pokalbių su pagrindiniu ekranu, „Live Tiles“ ir „push“ pranešimų, net jei programa išjungta. Jūs galite sutaupyti pinigų, kai siunčiate nemokamus tekstinius pranešimus ir skambinate kitiems žmonėms, kurie naudojasi „Viber“ (nors tai taikoma tik „Wi-Fi“ tinkle).

Naudotojai taip pat turi galimybę perkelti savo pokalbį (balso ar teksto) į savo darbalaukį, jei įdiegta „Viber“ programinė įranga.

Pati programa yra gerai suprojektuota ir, jei norite sutaupyti pinigų balso skambučiams (ypač kitose šalyse), „Viber“ gali būti tai, ko ieškote.

Kik Messenger

Kik

Nemokama programėlė.

Tai labai paprasta nemokama programėlė. Programai nereikia telefono numerio, todėl ji yra labiausiai privati, nei kitos pranešimų siuntimo paslaugas teikiančios programos. Kai kurios jos funkcijos apima galimybę parodyti, ar Jūsų kontaktas gavo ir skaito Jūsų pranešimą, ir grupuoti pokalbius su iki 10 žmonių. Deja, bet „Windows Phone“ versijoje trūksta kai kurių „iOS“ versijoje esančių dalykų, pvz., vaizdo ir garso pranešimų ar balso skambučių. Tačiau, jei ieškote paprastumo ir privatumo, „Kik Messenger“ yra jums skirta programa.

Skype

Skype

Nemokama programėlė.

„Skype“ yra „viskas viename“ ryšių paslauga, siūlanti vaizdo, balso ir tekstinius pokalbius su kitais „Skype“ naudotojais ir puikiai tinkanti palaikyti ryšį su tam tikrais žmonėmis, pavyzdžiui, artimaisiais ar draugais. Ji turi draugišką naudotojų sąsają, jos balso skambučių kokybė tikrai yra puiki, palyginus su mobiliojo ryšio paslaugomis. Naudotojai gali įdėti nemokamus balso ir vaizdo skambučius per „Wi-Fi“ ir siųsti tiesioginius pranešimus kitiems „Skype“ naudotojams beveik visuose įrenginiuose. Ji gali veikti fone ir rodyti pranešimus apie naujus pranešimus ir skambučius. Deja, „Skype“ sistemoje „Windows Phone“ nėra asinchroninio vaizdo ar garso pranešimų, failų bendrinimo ar ekrano bendrinimo. Nepaisant to, ji siūlo daug bendravimo būdų, todėl ji yra pirmaujanti „VoIP“ ir vaizdo skambučio paslauga „Windows Phone“.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of