Top 7 naujausios funkcijos, skirtos „Windows 10“ telefonams.

Naujienos

„Windows 10“ ne tik gražina „Start“ meniu atgal į kompiuterio darbalaukį, bet ir suteikia telefonų naudotojams keletą įdomių naujų funkcijų. Jei atkreipėte dėmesį į technines naujienas, girdėjote apie nuostabias naujas funkcijas, kurias „Windows 10“ teikia darbalaukiui: grįžimas prie meniu „Startas“,  „Cortana“, hologramos, „Continuum“, veiksmų centras, „New Photo“ programa. Tačiau „Windows 10“ operacinėje sistemoje išmaniesiems telefonams atsirado gana gerų naujų funkcijų. Naujo telefono „Windows 10“ galimybės gali neturėti daug antraščių, tačiau kritiškai pripažintos, bet nepakankamai priimtos telefono OS vartotojų „Windows 10“ turi keletą gana svarbių ir naudingų naujų funkcijų. Žinoma, jos nėra tokios „seksualios“ ar radikalios, kaip išvardytos anksčiau, bet jei kada nors norėjote įvesti tekstą savo balso pagalba arba sparčiau ieškoti informaciją iš išskleidžiamojo sąrašo ekrano viršuje, tokios funkcijos gali būti dar svarbesnės Jūsų kasdieniam gyvenimui nei tiesiog antraštės surinkimo galimybės.

Galbūt tai svarbiausias dalykas, kurį „Windows 10“ suteiks telefonų naudotojams, kuris yra ne tik funkcija, bet telefono ir stacionarinio kompiuterio operacinės sistemos derinys. Žinoma, telefono versija visada turės sąsajos įvesties metodus, išskyrus darbalaukio versiją, o tokie dalykai kaip pranešimai ir palaikymo centras, nors jie egzistuos abiejuose formų veiksniuose, bus skirtingi. Tačiau derinys yra realus. Ypač sveikintina bus telefono galimybė paleisti „Universal“ programas, skirtas tiek darbalaukiui, tiek telefonui. Taip pat bus privalumas „skysčių“ perėjimų tarp darbalaukio ir telefono „Office“ ir „Skype“ biuro programų.  Techninė „Windows 10“ peržiūra iki šio punkto buvo prieinama labai nedideliam „Windows Phone“ modelių pogrupiui, tačiau „Microsoft“ operacinių sistemų grupės „Gabe Aul“ generalinis direktorius „Windows“ tinklaraščio įraše pažymėjo, kad telefonų modelių, kuriems galima nustatyti peržiūrą, skaičius padidės iki 30 kitame atnaujinime. Tai visi „Lumia“ telefonai: atsiprašome, bet „HTC M8 Windows Phone“ yra geriausia kaina „Amazon“ vartotojams.

Peržiūrėkite mūsų demonstracijas ir sužinokite, kas laukia su „Windows 10“ veikiančių telefonų naudotojus, o jei norite gauti daugiau informacijos perskaitykite mūsų straipsnį „Praktinis darbas su Windows 10 telefonais “. Ir nepamirškite apsilankyti mūsų „Windows 10“ centriniame puslapyje.

Patobulinti pranešimai.

„Windows 10“ leis vartotojams telefonuose reaguoti į pranešimus tiesiogiai nuo jų gavimo arba atmesti žadintuvo signalą. Bet jūs negalite pasirinkti iOS tarp banerių ir įspėjimų, iš kurių paskutinis išliks ekrane, kol neatsakysite. Taigi, jei „Skype“ gaunate pranešimą, kol esate nutolę nuo telefono, pranešimą pamatysite tik tada, kai perbrauksite pirštu per ekraną. O žadintuvo signalas liks ekrane, kol jį nenutildysite, arba jo neišjungsite.

message

Daugiau greitų veiksmų.

Ar žinote, kad nuvilkus ekraną žemyn, galite reguliuoti, pavyzdžiui, užraktą arba lėktuvo režimą? „Windows Phone 8.1“ leido tik keturis iš šių greitųjų veiksmų, tačiau „Windows 10“ leidžia Jums daug daugiau, atsižvelgiant į naują išplėtimo rodyklę. Ši funkcija vis dar neturi tam tikrų parinkčių, esančių „iOS“ operacinėje sistemoje: pavyzdžiui, žibintuvėlio, skaičiuotuvo ir muzikos grojimo valdiklių.

Update

“Project Spartan” interneto naršyklė.

„Microsoft“ pagaliau atsisako „Internet Explorer“ naršyklės (nors pristatymas yra nepagrįstas naujausioms versijoms, nes yra greitas ir atitinka standartus). Nauja naršyklė, pavadinta „Project Spartan“, pasiūlys tokius įrankius, kaip skaitymo rodymas ir ekrano rašysenos žymėjimas, tam kad atsirastų galimybė dalintis su kolegomis, bendrinant tinklalapius. „Microsoft“ teigia, kad naršyklė bus dar greičiau ir labiau suderinama su šiuolaikiniais žiniatinklio standartais.

Spartan

Kalbėkite bet kur, kur yra klaviatūra.

„Apple iPhone“ naudotojai jau daugelį metų gali naudoti mikrofono piktogramą ekrane esančioje klaviatūroje. Naudodami „Windows 8.1“ galite tai padaryti, bet tik pranešimams, el. laiškams ir „Cortana“ paieškai. Naudojant „Windows 10“, kur yra klaviatūra, kaip ir iOS, bus mikrofono mygtukas, skirtas tekstui įvesti balsu.

Cortana

„Xbox“ ir „Office“ programos.

„Microsoft Office“ yra nemokama, veikianti su „Windows 10“ telefonais, universali darbalaukio, planšetinių kompiuterių ir telefonų programa. Programa siūlys bendradarbiavimą realiuoju laiku, naudojant pirmąją įvestį. „Windows“ telefonai siūlomi jau su integruota „Xbox One“ per „Xbox SmartGlass“ programą, tačiau nauja „Xbox 10“ programa „Windows 10“ naudotojams pasiūlys žaidimų srautą ir multi-žaidimą per kelis, skirtingų operacinių sistemų įrenginius.

Smart glass

Nauja nuotraukų programėlė.

Nauja nuotraukų programėlė taps viena iš sudedamųjų „Windows 10“ operacinės sistemos dalių ir bus skirta telefonams, tačiau dabartinė jos techninė apžvalga dar nėra baigta. Nauja programa grupuos nuotraukas pagal kolekcijas – automatines grupes pagal datą; albumus, kuriuos galėsite bendrinti su šeima ir draugais; ir aplankus, panašius į kompiuterių aplankų organizavimą. Programėlė taip pat turės automatinio fiksavimo įrankį, tačiau pradinė telefono versija su „Windows 10“ šiuo metu atsilieka nuo kompiuterio ir siūlo tik kadravimą ir sukimą.

Microsoft

Švaros nustatymai.

Naujame „Windows 10“ telefone įdiegta programa „Nustatymai“ turės racionalesnę išvaizdą su nauja, linijų piešimo stiliaus grafika. Nustatymai, surūšiuoti pagrindiniame dešimties parinkčių grupių puslapyje, patogiai išdėstomi viename ekrane. Anksčiau, norint pereiti į puslapio apačią, turėjote pereiti daugiau, nei 40 parinkčių.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of